Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cykl zawodów DOWNHILLowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witajcie, jestem nowy na tym forum a to wszystko za sprawą tematu wiadomości.

Chciałbym zorganizować zawody Downhillowe ew. dirtowe na terenie lubelszczyzny, najlepiej okolice Lublina, może być to cykl zawodów.

Mam do Was pytanie kto byłby zainteresowany takimi imprezami i ew. gdzie można by było coś takiego zrobić na tym terenie. Czekam na Wasze propozycje, bo potencjał widzę ogromny na tym forum.

Dodam że chodzi tutaj o prozesjonalne zawody. Śmiem trwierdzić, że miejscami przewyższające PPolski

Czekam na Wasze propozycje!!!

Pozdrawiam serdecznie
Kuba

PS zapraszam również do kontaktu bezpośredniego osoby zainteresowane współpracą.
<!-- e --><a href="mailto:jakubrajchel@o2.pl">jakubrajchel@o2.pl</a><!-- e -->
GG: 5198023
tel: 721568216
www.przedziwnadh.pl
taki temat powinieneś założyć na www.lsfr.pl
tam jest zgromadzonych 90% fr/dh z lublina
macrainbow napisał(a):taki temat powinieneś założyć na www.lsfr.pl
tam jest zgromadzonych 90% fr/dh z lublina


dzieki wielkie, jednak mimo wszystko jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą, nawet "teoretyczną" to zapraszam do kontaktu.
Możesz pogadać z właścicielem sklepu Toro Bike i LKKG oni współorganizują różne imprezy w tym DH na globusie, czy Lublin Off The Track w bikeparku. LSFR ma już status stowarzyszenia więc też będą pewnie mogli pomóc formalnie.

Jeśli chodzi o chętnych do pomocy to ja się mogę zadeklarować do pomocy w trakcie imprezy gdy już będą jakieś konkrety. Myślę że z chętnymi nie będzie problemu.

Jeśli chodzi o przewyższanie pucharu polski w DH to jestem trochę sceptyczny bo Lublin bądź co bądź jest dość paski jeśli chodzi o jazdę w dół ale jestem ciekaw co wymyślisz. Zdecydowanie więc opisuj co wymyślisz. Na dirty mamy miejscówkę całkiem całkiem. Zresztą niejedną.