Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: buty specialized
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich rowerowo zakręconych z lublina.Gdzie w Lublinie można obejrzeć buty Specialized ?

Jak będą one współpracowały z pedałami wellgo 823 i czy bedę wygodne dla osoby z wąską stopą ?
Witeska na Pewiaków handluje Specem. Jakieś tam buty na sklepie pewnie ma, ale raczej niezbyt wiele. Jeśli chodzi o inne sklepy to ciężko mi powiedzieć, bo nie chce mi się po nich chodzić, zazwyczaj oglądam rzeczy w necie i zamawiam u Witeski Big Grin

Co do zgodności z pedałami to chyba nie ma przeszkód. Po prostu przykręcasz odpowiednie bloki i powinno działać Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Dzięki ;]

wiesz mi chodzi o to żeby te buty na pewno były bo mieszkam 50 km od lbn i jak już pojadę to chciałbym je od razu kupić Wink
Na stronie sklepu masz kontakt. Napisz maila, albo zadzwoń to wszystko uzgodnisz.
Cytat:czy bedę wygodne dla osoby z wąską stopą ?
To raczej indywidualnie wychodzi, ale ja szerokiej nie mam i od pierwszego założenia siadły na nodze idealnie jak mało które buty Smile Jeśli chcesz od razu kupić to nie ma takiej szansy praktycznie, chyba, że będziesz miał farta ;P Ale zadzwoń do Witeski to jakoś się z nim dogadasz Wink

fotobiker

niestety w witesce buty speca beda mieli dopiero na jesieni ;/
Ja kupowałem u Witeski na Peowiaków i swoich butów nie szanowałem - wytrzymały 20k km.
gdzie je kupiles ?