Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Jestem Grzesiek. Pochodzę, mieszkam i uczę się w Lublinie. I oczywiście jeżdżę na rowerze.
Aktualnie wyczekuję kilku promieni słońca, żeby móc wybrać się na jakąś przejażdżkę - najlepiej w miłym towarzystwie, którego tu chyba nie zabraknie?

Pozdrawiam wszystkich rowerzystów, a w szczególności Pawła, który mnie tu wciągnął ;-) .
Witaj.
Jak cię wciągnął to niech teraz wyciąga... na jakieś wycieczki ;-)
Słoneczko już jest. Jeszcze chwila i w temacie ustawek na pewno się ruszy. Mam wrażenie, że każdego już korci, aby się wybrać w teren. Bądź gotów :-)
Witaj. Jak Wieśko słusznie zauważył korci nas, żeby już (znowu) wyskoczyć w teren. Zajrzyj jutro do działu Rekreacyjnie i turystycznie. Coś pewnie na niedzielę zapodam.
No to niejako czuje się zobowiązany do wyciagania Grześka na rower :lol:
Widzę, że długo nie musiałem opowiadać o RL a skutek jest :->
Cześć Grzechu, tylko patrzeć ładnej pogody. Szykuj sprzęt na wiosnę :-D
Paweł K. napisał(a):No to niejako czuje się zobowiązany do wyciagania Grześka na rower :lol:
Widzę, że długo nie musiałem opowiadać o RL a skutek jest :->

No to trzeba zrobic krok dalej i ustawkę zapodać :-D
Pinky napisał(a):Szykuj sprzęt na wiosnę :-D

Właśnie zaingurowałem sezon przejazdem do serwisu. Aż 3km! No ale dobre i to na początek :-)
Pożegnałem się z rowerem do poniedziałku, bo i tak w ten weekend nie mógłbym wziąć udziału w jakiejkolwiek ustawce - dużo roboty w szkole... Undecided