Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl - od 14.03 (bielizna) i od 17.03 (akcesoria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
macrainbow napisał(a):A co powiecie o liczniku, opłaca się kupywać?
Tutaj (inny wątek) masz opis licznika z Lidl'a. Tylko nie wiem czy to dokładnie ten sam model...
bartek, dzięki, po roku czasu możesz coś dopisać Smile
bartek napisał(a):...Tylko nie wiem czy to dokładnie ten sam model...

Chyba nie ten sam...fajnie robiony na Sigmę ;-) już wiem komu go kupię he he

Profesjonalna odzież rowerowa, od czwartku 17 marca
Tom napisał(a):Chyba nie ten sam...fajnie robiony na Sigmę
Czyli chyba te same funkcje, które były poprzednio, ale zmienili obudowę Smile Może tym razem wyświetlacz jest trochę większy?
ja tam się na pewno skuszę na kask, sporo dobrych opinii o nim czytałem i słyszałem.
a co o tej torbie pod siodełko myślicie?? Warto?
bulletproof napisał(a):a co o tej torbie pod siodełko myślicie?? Warto?
jak patrzę na zdjęcia tych toreb - pod siodełko, czy na kierownicę - to od razu widzę, że:
- materiał słaby,
- zamki do niczego,

jeśli będziesz woził w tej torbie tylko dętkę na zmianę, dwie łyżki i jakieś łatki i nie będziesz wyjmował tego nigdy, to powinna dać radę. jeśli jednak będziesz tam wkładał i wyjmował codziennie np. klucze do domu i telefon, to albo się materiał rozwali w końcu albo - co bardziej prawdopodobne - zamek się zepsuje. mówię to w oparciu o fotę i znajomość tego typu akcesoriów z poprzednich promocji. ale najlepiej pójść i osobiście "pomacać" torbę. osobiście wolałbym dopłacić i mieć topeak'a Smile (http://allegro.pl/topeak-aero-wedge-pac ... 52346.html) Na topeak'a czasem są promocje w GO SPORT (to chyba jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można ich produkty dostać.
MindEx napisał(a):GO SPORT (to chyba jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można ich produkty dostać
Topeak był kiedyś w Inżynierii Rowerowej na Rusałce (kupowałem tam pompkę Topeak). Nie wiem jak jest teraz
Ten licznik z oferty wydaje mi się bardziej czytelny i większe są cyfry na wyświetlaczu od tego Twojego. Ale on ma trochę inny układ/wygląd więc ciężko je porównywać. No i oczywiście opieram się wyłącznie na wyglądzie dostępnym z obrazków ;-)

Na razie nie ma instrukcji do niego w sieci, bo sprawdzałem. Wówczas można byłoby się czegoś więcej dowiedzieć.

Edzia:
bulletproof kaski są fajne mają ciekawą regulację, lepszą niż u mnie Authorze. Zwracaj uwagę na rozmiarówkę, mierz, oprócz "skrętki" opaskę regulujesz też, a w zasadzie przede wszystkim wewnątrz kasku.
Dzięki za opinie w sprawie pompki. Głównie będę używał jej do szosy i mtb więc zawory presta i samochodowy ,ale wiadomo lepiej mieć możliwość pompowania wszystkich.
bartek napisał(a):szymek_sq napisał/a:
Ja mam taką koszulkę termo z długim rękawkiem tej firmy co bielizna w linku i bardzo dobra.

A porównywałeś z jakimiś firmowymi produktami (np. Craft, Brubeck, Under Armor...)?

Mam porównanie tylko z koszulkami z deka. Cena podobna a te lidla bardziej mi przypadły do gustu. Obie spełniają swoje zadanie.
Stron: 1 2 3 4 5 6