Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl - od 14.03 (bielizna) i od 17.03 (akcesoria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Byłem jeszcze wczoraj w Lidlu z dziewczyną w poszukiwaniu damskich ubrań, ale pożądanego rozmiaru M już nie znaleźliśmy. W ogóle odniosłem wrażenie, jakby damskie L było jakieś dziwnie... wielkie ;-), ale to może tylko moje odczucie.
msl bo to jest niemiecka rozmiarówka ;-)
Aga84 napisał(a):msl bo to jest niemiecka rozmiarówka ;-)

To by naprawdę wiele tłumaczyło :mrgreen:
Witam serdecznie,

mam pytanie,
czy ktoś z Was orientuje się może, czy dostępne są jeszcze w lubelskich lidlach podstawowe akcesoria rowerowe po marcowej promocji?
Mam tu na myśli licznik, jakiś bidon, mała torba na ramę, światełka.
Może ew. macie informację o niedrogich tego typu artykułach w innych marketach?
Chciałbym skompletować i sprezentować ojcu taki skromny mini kit i wyciągnąć go na rower.
Nie chcę też wydać dużo pieniędzy (przecież mógłbym skoczyć do decathlonu), bo nie wiem jak podejdzie do tematu no i nie jestem sobie w stanie pozwolić zbyt dużo wydać.

Z góry dziękuję za pomoc,
pozdrawiam,
D.
wątpliwe, albo nawet bardzo wątpliwe, by się w LIDL'ach znalazły te akcesoria. Już z tydzień temu byłem w którymś z tych sklepów i po tej promocji nie było już śladu.

W Decathlonie za bidon, koszyk na tenże, pompkę, jakieś podstawowe światełka i torebkę jakąś nie zapłacisz wcale zbyt wiele.
dziękuję Ci za info.
to prawda, za te gadżety zapłacę jeszcze w miarę sensowne pieniądze.
gorzej z licznikami. sprawdzałem na ich stronie, co prawda ok. 50 złotych kosztuje sigma, ale miałem nadzieję, że uda mi się ustrzelić coś bardziej budżetowego ;-)
w Lidlach w tym tygodniu były akcesoria do biegania, nie ma śladu po promocjach z przed prawie miesiąca. Potwierdzam to co napisał MindEx w decathlonie można kupić niektóre akcesoria znacznie taniej niż w innych leclercach czy realach

EDIT:
napisałeś w trakcie jak ja pisałem posta :-P
sprawdzę przy okazji.
chociaż wydaje mi się, że torbę na ramę czy diodę przynajmniej na tył można kupić jakieś 2 razy taniej niż w decathlonie.
czy orientujecie się, czy w marketach dostępne są niedrogie liczniki?

edit:

mrozo, również dziękuję za odpowiedź.

edit2:

HA!

coś mnie ruszyło i sprawdziłem na alledrogo na lubelszczyźnie.
i oto znalazłem wyprzedaż u kogoś akcesoriów kellys

licznik - 30
lampka - 9
torba pod ramę - 18

dokupię bidonik i będzie mały komplecik :-)

dziękuję raz jeszcze i przepraszam za zamieszanie ;-)
Nie wydaje mi się aby coś takiego mieli, ale zobaczyć można. Może coś dostaniesz w Realu tam najpredzej. Czasem nawet w sklepach rowerowych można znaleźć jakiś niedrogi licznik. 3 funkcje jak dla kogoś kto może będzie kręcił albo nie w zupełności wystarczy.
Szukaj liczników marki Profex w Makro lub w Realu. Relacja cena/jakość jest przyzwoita.
Stron: 1 2 3 4 5 6