Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Andere wita wszystkich :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, nazywam się Andrzej i mieszkam w małej miejscowości pod lublinem, którą zwą Mętów. Rowerem jeżdżę od dzieciństwa, i przejechałem już ładnych paręnaście tysięcy kilometrów. Rocznie przejeżdżam w granicach 3000 do 4000 km. Co do mojego roweru to muszę powiedzieć że obecnie jestem w trakcie składania nowej maszyny, (między innymi dlatego się tu zarejestrowałem Wink ). O poprzednich rowerach mogę powiedzieć tylko tyle że były ...były "targówkowe" i się łamały, wyginały itp Big Grin, ale ja jestem twardy zawodnik i zawsze sobie naprawiłem rowerek. Jak już wspominałem składam nowy rower (jeździdło), na którym chcę pojeździć po bezdrożach, lasach itd. Ale puki co nie mogę się zdecydować jaką ramę kupić , a chcę kupić w miarę najtańszą ramę nawet i stalową, byle by miała mocowanie pod tarcze bo felgi felgi które posiadam nie nadają się na v-brake.
Tak na zakończenie przyznam wam się do jeszcze jednej mojej pasji czyli motocykli dakarowych, obecnie posiadam nawet Hondę xl600r którą bardzo lubię i w wolnych chwilach szaleje nią po bezdrożach, polach, lasach i ugorach. Mam nadzieje że dowiem się od was dużo ciekawych rzeczy na temat rowerów i rzeczy związanych z nimi.


Pozdrawiam Andrzej
Siemka. Motory są spoko. Sam kiedyś trochę jeździłem. Miałem ślicznego pierdopęda- weterana wuefmękę ;-) ale te czasy se poszły i już ich nie ma.
Witamy
ile masz wzrostu ? jesli chcesz jezdzic po bezdrozach to polecam ramy pod XC - cross country , ostatnie pytanie : do ilu chcesz wydac na sprzet ?
mam 180cm wzrostu, co do kasy to muszę się ograniczać do minimum czyli 200zł, wiem że to śmiesznie mało ale co zrobić.
Witaj

a resztę sprzętów masz? szczególnie o amorek chodzi, bo ramę to się da znaleźć w takiej cenie

o np taką, tylko cena ciut wyższa
http://allegro.pl/rama-kross-level-a6-1 ... 51697.html
Mętów?Smile Czerniejów witaSmile sąsiedziSmile
cześć ANDERE. Kiedyś dużo jeździłem rowerem przez Mętów (i przez Czerniejów też :>)
A temat zakupu roweru proponuję rozwijać w stosownym wątku, w każdym razie nie tutaj Wink
Widzę że mam na forum sąsiadów ;-) , to dobrze będzie z kim piwo wypić :mrgreen: .

Dzięki za powitanie Smile

Ps. MindEx co do tematu składania rowerku utworze stosowny temat w odpowiednim miejscu.

Pozdrawiam Andrzej