Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.03.2011, godz. 16.30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taki popołudniowo-wieczorny wypad przez Stary Gaj moimi ściezkami, Tereszyn, Marynin i powrót przez Węglinek do Lublina. W wersji minimum od miejsca ustawki to zaledwie niecałe 30km. Pełne oświetlenie konieczne.

haladinho

...
Na ustawkę doturlali się sami hardcorzy: haladinho, XTCuser, Zwirek, Wieśko i w ostatniej chwili Mariox. No i ja oczywiście. Stary Gaj zaskoczył mnie bagnistym podłożem. Czy ścieżką, czy drogą, czy na przełąj rower po prostu się zapadał. Ale jak już wdepnęlismy trzeba było przejechać. Confusedhock:
Ale jak wypadliśmy na szosę to... :-D
U mnie dtd 44km. Dziękuję za wspólny przejazd.
Trasa:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Dawno się tak nie sponiewierałem, zwłaszcza przeprawą przez las (co widać na wykresie prędkości w tracku). Na szczęście Koledzy byli wyrozumiali i zaczekali Wink
Trasa i fotki.
Dzięki i do następnego razu.
Las rzeczywiście był zaskoczeniem, ale był niczym w porównaniu z pogonią za wami po szosach. Nie lubię szos :!: Inna rzecz, że na początku była jeszcze po prostu energia. Tak czy inaczej trzeba po prostu jeździć :-P
Dzięki szacownemu gronu za rolę motywatora ;-)
Ha, wyraz twarzy Pawła i Wieśka wiele tłumaczy, a kto najbardziej jest zadowolony? :-D
A może po prostu dali mi fory. ;-)