Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzień dobry:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

Mam na imię Krzysiek i jestem z Lublina. Na rowerze jeżdżę w zasadzie od dziecka, z czego intensywniej od jakiś 8-10 lat. Moim hobby jest - jak nietrudno się domyślić - jazda na rowerze Smile a oprócz tego turystyka górska (poza górska z resztą też), wspinaczka i jeszcze trochę rzeczy, których nie ma miejsca teraz tutaj wypisywać Tongue
Sezon pięknie nam się rozpoczął, więc mam nadzieję, że zobaczymy się co niektórymi z Was na jakiejś ustawce.
Cześć Forest.
Choć sam obecnie nie mogę dać ustawki (zwolnienie lek.), to zapraszam Cię na ustawki organizowane przez innych. Do zobaczenia na trasie.
Pzdr.
Witaj Forest. Połączenie turystyki górskiej i rowerowej to najlepsza krzyżówka :mrgreen: , sam wiem to po sobie. Tylko boję się, że od razu do grupy hardcorów wskoczysz. Tym nie mnie zapraszam Cię także na ustawki rekreacyjno-turystyczne.
hardcorów? NieeeSmile Ja na rowerze jeżdżę rekreacyjnie... no dobra, czasami lubię sobie nieco szybciej pojeździć ale znowu bez przesady. Zazwyczaj jeżdżę spokojnie. Zresztą, zarówno na rowerze jak i w górach jeszcze nigdy nikt z moich współtowarzyszy na narzucanie tempa przeze mnie się nie uskarżał. Jedziemy/idziemy ekipą i dostosowujemy się do tempa najwolniejszego (najwyżej lekko je korygując Smile ) a nie popisujemy się, kto ile nie pociągnie. Mnie to nie bawi.

Tak więc na turystyczno-rekreacyjne jazdy jestem jak najbardziej chętny. (tylko obawiam się, że dopiero jakoś w okolicach weekendu będę miał możliwośćSad )