Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: PRL bis i sonda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A juz się zastanawiałem czy nie wykupić jakiego satelity z TVP kultura, Polonia,
I przeczytałem kilka smutnych zdań (lewa kolumna). A taki fajny (był) program dla dzieciaków!
http://www.tk.pl/sonda/
[edit]. tak dopisze, bo doczytałem w międzyczasie:
śp.Tomasz Pyć nie doczekał "upublicznienia" Sondy i najwyraźniej nadal pozostają tylko różne 'wycieki" i chomiki.
jeden z najlepszych programów edukacyjnych oraz Kwant ;-) to były programy a teraz???? nie ma nic edukacyjnego tylko seriale, tańce, tańce, śpiewy, itp. a szkoda bo ja się wychowałam na takich właśnie programach. Z wypiekami na twarzy czekało się na kolejny odcinek "Przybyszy z Matplanety" ehhhhh łza się w oku kręci.
Moim zdaniem dziś ten program nie byłby aż taki popularny, zwłaszcza wśród młodzieży. Po prostu nie byłoby zainteresowania, młodzi ludzie mają wiele zajęć, które odciągają ich od oglądania telewizji w ogóle. Chyba nie byłoby zainteresowania, tym bardziej, że wiele odcinków "Sondy" jest do obejrzenia na Youtubie. Polecam tym, co nie widzieli. Wprawdzie technika poszła do przodu, ale warto obejrzeć. Wiele kwestii tam poruszanych pomaga zrozumieć te dzisiejsze, bardziej aktualne.