Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Regulacja przerzutki na jutrzejszej MK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mógłby mi ktoś jutro pomóc przy regulacji przerzutki u kolegi na jutrzejszej Masie Krytycznej ? Nie wiem czy dam sobie sam z tym radę i wolałbym żeby ktoś rzucił fachowym okiem czy nic nie psuję. Myślę że dopiero po MK dało by radę bo nie wiem czy przyjadę z kolegą na ostatnią chwilę.
w sieci masz kupę porad i opisów jak to robić (nie da się tego popsuć więc próbuj) jednak jeśli sama przerzutka jest już leciwa i wysłużona będzie to żmudna zabawa lub jak kto woli walka z wiatrakami , ale da radę to ogarnąć , najwyżej będzie wymagała przeciągania biegów żeby weszły
Przerzutka nie tylko jest leciwa, ale ona sama i manetka chyba różnych firm (mam nadzieje że nie Shimano i SRAM), dlatego przydało by się by ktoś fachowym okiem rzucił co robię nie tak i w razie czego podpowiedział. Nigdy nie miałem problemów z zakładaniem i regulacją oraz konserwacją przerzutek, ale tu chyba trzeba będzie zdrowo pokombinować. Dlatego ponawiam apel, jak ktoś się czuje na siłach niech przynajmniej stoi za moimi plecami i opieprza mnie że coś źle robię.