Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Helloł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Od pewnego czasu śledzę forum i chyba czas zacząć uczestniczyć w jego życiu Wink Na rowerze jeżdżę od kilku lat rekreacyjnie i niedużo niestety. W tym roku mam zamiar to zmienić i nabić kilka km Wink Interesuje się również fotografia i tym bardziej cieszy mnie fakt wypadów z aparatem w ręku. Mam nadzieję, że za wami nadąże Smile Pozdrawiam
Do zobaczenia na masie
Cześć ozzy2512,

idealnie trafiłeś, jeśli chodzi o jazdę rekreacyjną (polecam ustawki Jurka S.) :>, fotografię i rower (ustawki "z aparatem w ręku") no i nabijanie kilometrów.

Do zobaczenia na Masie, ale i - mam nadzieję - na Topieniu Marzanny w niedzielę.
MindEx napisał(a):...na Topieniu Marzanny w niedzielę.

Taki jest plan Smile
Witamy serdecznie na forum i zapraszamy do jazdy z nami Smile

MindEx napisał(a):idealnie trafiłeś, jeśli chodzi o jazdę rekreacyjną (polecam ustawki Jurka S.) :>
Buhahaha Big Grin :lol:
Witaj, fajnie że dołączyłeś do naszej ekipy. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie, wycieczki terenowe, szosą, będzie wiele śmiechu i rowerowych przygód. No i coś najważniejszego - poznasz ludzi równych sobie Big Grin
Bry ozzy ;-)