Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.03.2011, godz. 17.30, LKJ, Wierzchowiska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Myślę, że już emocje po podwójnym ;-) topieniu Marzanny opadły więc może jakiś wypadzik. Robię chyba już trzecie podejście do wyjazdu do rez. Wierzchowiska, ale tym razem powinno się udać. Powrót przez Świdnik, wyjazd w Lublinie przy Makro, ul.Krańcowa.
Pętelka nie więcej niż 40 km, ale lampki przód i tył obowiazkowe
jak tempo będzie takie jak wczoraj, to jadę Smile
Ja nie jadę, bo za nic w świecie nie uwierzę, że będzie jak wczoraj.
Jurek pewnie robi ustawkę w środę, żeby odreagować po niedzieli :-P
W środe jest siatkowka, jak to nie problem to ja bym sie pisal na czwartek tymbardziej, ze wyjazd z pod domu :lol:
roskxc napisał(a):W środe jest siatkowka, jak to nie problem to ja bym sie pisal na czwartek tymbardziej, ze wyjazd z pod domu :lol:
a ja w czwartek mam kosmetyczkę Wink
jak w środę chodzisz na siatkówkę, to - jak dla mnie:
- albo nie bierzesz w ogóle pod uwagę wyjazdu w ten dzień i nic nie piszesz,
- albo rezygnujesz z siatkówki i jedziesz,
- albo, skoro możesz we czwartek, piszesz nowego posta i proponujesz swoją ustawkę właśnie na ten dzień Wink

Rozumiem, że myślisz o sobie, ale pomyśl o innych. Ktoś - teoretycznie - mógł wejść na forum przed Tobą dzisiaj, przeczytać tego posta, stwierdzić, że pojedzie, a do środy do 17.30 może np. z jakiegoś powodu nie mieć dostępu do sieci. Przyjedzie pod LKJ we środę, a tam nikogo nie będzie, bo ustawka będzie przełożona finalnie na drugą sobotę września, bo wtedy pasuje 17 osobom Wink
Oj Krzysiek ;-)
Ale Adam mówi nie tylko w swoim imieniu, ale pozostałej 12 osobowej siatkarskiej drużyny..
No ale cóż.. ostatnia siatka i już w kolejną środę zabieramy się z Wami na Jurkowe-lajtowe ustawki :mrgreen:

Ps. Ale w sumie jeśli lajt będzie jak codzienny lajt (a nie ten od święta) - to pewnie da rade zdążyć na siatkę :mrgreen:
Monika napisał(a):Oj Krzysiek ;-)
Ale Adam mówi nie tylko w swoim imieniu, ale pozostałej 12 osobowej siatkarskiej drużyny..

a to już diametralnie zmienia postać rzeczy Smile
nie wiedziałem. dla 12 osób to już - wiadomo - warto zmienić nawet dzień ustawki.

co do rodzaju lajtu... ja bym jednak wolał, żeby on jednak był prawdziwy Wink (czyli taki jak wczorajszy)

BADEVIL

Nie wiem czemu się tak czepiacie tego biednego Jurka :evil:

Każdy przecież wie, że tempo jest zawsze takie jaka jest ekipa fakt faktem że Jurek nie lubi grzać tyłów więc stara się trzymać tempo czołówki.

Pozatym Jurek nic nie napisał, że to ma być lajtowa ustawka - aha nie będzie mnie na bank :->

Ps. nie jestem niczyim adwokatem poprostu to jechanie po Jurku już staje się nieco nudne :-P
Panie Jurku! czy ja dobrze rozumiem,
że wyjazd z Lublina gdzieś tam gdzieś,
ale zbiórka przy LKJ?
tak czy siak, ja się piszę!
ktoś musi obstawiać tyły Wink
pivonat napisał(a):Panie Jurku! czy ja dobrze rozumiem,
że wyjazd z Lublina gdzieś tam gdzieś,
ale zbiórka przy LKJ?
tak czy siak, ja się piszę!
ktoś musi obstawiać tyły Wink

No nareszcie jakiś konkretny wpis.
Ja bym może nawet zmienił termin ustawki gdyby ta 12 osobowa ekipa zimowych malkontentów ;-) na nią przyjechała.
Ale zróbmy inaczej. Ja chetnie pojadę też w czwartek, ale ustawkę niech robi ktoś z siatkarzy :lol:
Stron: 1 2 3