Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nazywam się Marcin, mam 20 lat. Studiuję na Politechnice Lubelskiej na kierunku Zarządzanie (zaocznie) w pozostałe 5 dni pracuję w drukarni Boxes Prestige Poland. Pozostałą część czasu poświęcam na komputer (głównie w zimie), od wiosny do jesieni na rower, czasami kilkudniowe wyjazdy "turystyczne". Lubię przemierzać szlaki Bieszczad oraz Roztocza. Do tej pory jeździłem głównie na rowerze MTB, od tego roku zaczynam powoli przygodę z szosówką. Rower jak na razie nic specjalnego, jeżeli mi podpasuje ten styl jazdy kupię coś lepszego Wink Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie Wink
Witaj i zapraszamy na wspólne kręcenie.
Witaj. Tak całkiem z MTB nie rozstawaj się bo mamy tu wiele terenowych tras.
oczywiście, że nie ;-) zbyt wiele z nim już przeżyłem ;-) szosa jest na dokładkę do MTB ;-)
Heloł, kolega z branżySmile
Pozdrawiam 'sąsiada' :]
Zapraszam do Informacji Naukowej, z tego co mi wiadomo w bazach czasopism mamy dwa tytuły dotyczące rowerów, ale raczej MTB Big Grin
Jak pytałem w akcesji Czasopism to nie ma papierowych rowerowych :'(
może kiedyś się wybiorę ... jeszcze do tej pory nie zdarzyło mi się zajrzeć do tego budynku ... no pomijając Kazika :-P
Informacja Naukowa jest na Wydziale Mechanicznym, tu pomagamy znaleźć informacje w bazach danych, serwisach czasopism itp. źródłach.

PS
Biblioteka - zawsze blisko. Nie mijam - wchodzę, ot co!

[Propaganda musi być :]
a no to widzisz ... nawet nie wiedziałem gdzie ona się mieści :-P to faktycznie bliżej niż Kazik :-D :-P i nawet czasami zdarza mi się być na tym wydziale :-P