Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżdżę tylko rekreacyjnie i tylko gdy na zewnątrz jest powyżej 15' ciepła :-? . Czy to stanowi problem ? ;-)
Jestem pod wrażeniem - obejrzałam Wasze zdjęcia z zimowych ustawek.

Zarejestrowałam się z nadzieją na znalezienie tu trochę starszych ... hmmm.. dziewczyn :lol: do towarzystwa na niezbyt wymagających trasach.
Pozdrawiam.
Cześć lula,
to, że jeździsz przy +15 st. C lub więcej, nie stanowi najmniejszego problemu Wink

Myślę, że znajdziesz tutaj dziewczyny, z którymi będziesz mogła pojeździć rekreacyjnie, ale jazda z chłopakami też nie jest taka straszna. Wink

Zapraszamy na ustawki
Witaj lula, to już niedługo będziesz miała okazję przejechać się z nami. temperatura rośnie.
I zaręczam Ci, że ze starszymi ;-) Panami też się nieźle jeździ. Zresztą to pojęcie względne. Mówię oczywiście o wieku.
W imieniu hmm... starszych dziewczyn - WITAM :mrgreen:
Cytat:W imieniu hmm... starszych dziewczyn - WITAM :mrgreen:
Ale czemu Ty występujesz w imieniu starszych dziewczyn? Ja nie czaję... 24 lata to tak dużo? :/

W imieniu starych facetów serdecznie witam!
Jako rówieśnik Michała, czyli tej starszej części załogi, również witamSmile
Hmm, to już się lepiej czuję. Tyle starszeństwa się narobiło :mrgreen: . Widzisz lula, już nie ma odwrotu, musisz przyjechać na ustawkę. Obserwuj więc dział "Rekreacyjnie i turystycznie" gdzie same starsze Panie i starsi Panowie jeżdżą ;-) . Rekreacyjnie oczywiście.
Bardzo u Was miło Smile Dziś nie mam czasu na dalsze przeglądanie forum - ale skoro już zajrzałam - nie mogłam nie zalogować się choć na chwilę, by podziękować za tak serdeczne przyjęcie.

"ale jazda z chłopakami też nie jest taka straszna. Wink "
- może i nie jest, choć te "zimowe zdjęcia" w wymowie są ... hmmm... no - straszne może nie Big Grin- ale szacunku można nabrać .. Smile i odrobinę dystansu.

Jeszcze raz dziękuję starszej i młodszej części załogi.
Będę obserwowała polecany przez Ciebie Jurku wątek.
A teraz - pozdrawiam Was i idę Smile
Peke napisał(a):Jako rówieśnik Michała, czyli tej starszej części załogi, również witamSmile

Nie pozostaje mi więc nic innego jak przywitac się z zaświatów.
Słyszycie te skrzypienie dekla od sarkofagu?
Taka ze mnie stara dupcia ;-)
:mrgreen:

Witamy Lula :-D
Lubelanką czy lubelanką, a może lublinianką? Oto jest pytanie :]
Stron: 1 2