Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam Was Wszystkich;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wolałbym, by z mojej przyczyny nikt nie musiał być duszonym ze względu na odszkodowanie. Tym samym, chyba lepiej odpuścić jazdę w grupie, nie chcę nikogo obciążać;/
BiesCzad napisał(a):Otóż to, jak to się ma z prawnego punktu widzenia?
Bo jeśli mam kogoś narażać, to wolę już jeździć na własną rękę...
Jeśli brakiem kasku możesz kogoś narażać, to najwyżej siebie.
Wbijaj się na ustawkę i nie daj się zniechęcić komukolwiek.
Akurat trasa do Nałęczowa jest ciekawa.
Do zobaczenia w niedzielę Wink
Oczywiście warto zadbać o własne bezpieczeństwo :-P
http://www.centrumrowerowe.pl/005969/AX ... odukt.aspx
Cześć BiesCzad, jak się boisz że to jakiś problem na ustawkach to bez problemu mogę Ci jeden z moich kasków pożyczyć na wypady. Mam jedynie nadzieję że masz w miarę niewielki rozmiar głowy. Zresztą widziałem tylu ludzi na ustawkach bez kasków i nikt nigdy im nawet słówka nie powiedział z tego powodu. Nie panikuj. O ile wiem jazda na rowerze bez kasku, nie jest w naszym pięknym kraju zabroniona.
Wielkie dzięki za propozycję pożyczenia kasku.Głowy wielkiej nie mam- jedno jest pewne, od myślenia to ona mi na pewno nie urośnieWink A co do tego, że w najbliższym czasie kasku nie będę miał, to miałem na myśli brak odpowiednich funduszy na zakup kasku... mam nadzieje, że w tym sezonie jakieś "lewe" pieniądze się jednak w mojej skarbonce znajdąWink
Mam w miarę przyzwoity kask. Zapraszam na priv. A nuż podejdzie. W ogóle to witka ;-)
no i chłopakowi wodę z mózgu zrobiliście

kasku nie musisz mieć, jak przyjedziesz bez to nikt nic nie powie, bo nie ma takiego obowiązku, poza tym jesteśmy grupą ale tak jakby niezorganizowaną, każdy się w ramach tej grupy porusza na własną odpowiedzialność (oczywiście starając się swoim zachowaniem nie narażać innych na niebezpieczeństwo - ale to się nie odnosi do posiadania bądź nie posiadania kasku)
masz mieć sprawny rower i sprawną głowę
tyle

dobrze że wczoraj był 1 kwietnia to można posty Pawła przez różowe okulary pooglądać
Już na forum to było, ale warto wrzucić jeszcze raz.

Oto po co nosi się kask w ruchu ulicznym:
http://www.rowerowy.bialystok.pl/img/ne ... _kasku.gif

Witamy na forum BiesCzad Smile
Stron: 1 2