Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam Was Wszystkich;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Serdecznie. Jestem studentem, mam 21 lat. Chciałbym poznać choć troszkę woj. lubelskie. Mam nadzieje, że z Waszą pomocą uda mi się to zrealizować. Pochodzę z okolic Ostrowca Św. i już na wstępie zapraszam w rejon Gór ŚwiętokrzyskichWink Jestem zdecydowanie amatorem, jakoś nieswojo czuję się w jeździe "solo", dlatego fajnie byłoby pozwiedzać region w dość licznym towarzystwieWink Mam rower crossowy, Author z 2001 roku. Jeżdżę niewiele i chciałbym to zmienić. A właśnie, czy konieczne jest posiadanie kasku? Gdyż przyznaję z bólem, że kasku nie posiadam:/
witamy,
no jak będziesz jeździł z nami to z pewnością trochę województwo poznasz, kask nie jest obowiązkowy, ale światełka tak jak wyjazd zahacza o zmrok i noc
spokojnie przyjeżdżaj
Widzę, że u Was naprawdę atmosfera godna pozazdroszczenia.. i tym samym, mam nadzieję, że nie będę czuć się obco.. Pozdrawiam! Jeśli w niedziele się gdzieś wybieracie to się łapię!Smile
no wybieramy się, do Nałęczowa ... zawiedziony na bank nie będziesz
Tak? A mogę prosić o szczegóły?Wink
Szczegóły:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3515
A tak po za tym to witaj BiesCzad

haladinho

...
Zwracam się z zapytaniem głównie do organizatorów... Jeśli mam być "zawrócony", to nie będę się pokazywać. Bo kasku nie posiadam i w najbliższym czasie ten stan się nie zmieni...
Posiadanie kasku nie jest obowiązkowe jeśli chodzi o przepisy.
Natomiast sprawny rower, zdrowy rozsądek i poczucie humoru jak najbardziej :-D
Otóż to, jak to się ma z prawnego punktu widzenia?
Bo jeśli mam kogoś narażać, to wolę już jeździć na własną rękę...
Stron: 1 2