Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gdzie po luźne spodnie rowerowe w Lublinie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie można kupić takie spodnie ? tak do 150 zł luźne ale znowu nie typu spadochron na okres wiosenny, nie ocieplane.
Skate Shopy jeśli chcesz bez wkładek, bądź w Intisport. W tamtym roku robiłem zwiad pod kątem znalezienia luźnych z odpinanymi nogawkami i wkładką i mocno przetrzepałem nasze sklepy Lubelskie. Ceny są najczęściej z kosmosu, poniżej 250 zł nic rozsądnego nie kupisz, o wiele taniej wyjdzie przegrzebanie sieci, w dodatku wybór takich z wkładką jest porażająco mały.

Ps. Znacie jakieś fajne Skate Shopy z dużym wyborem ciuchów w Lublinie ?
Ze skate shopów lubelskich fajne rzeczy ma ten na deptaku tzn. obok deptaku. Ulica na przeciwko LO Uni. Mają chyba największy wybór w Lublinie ,ale drogie ceny.
Polecam Ci ten sklep: www.hiphopshop.pl BArdzo fajne rzeczy dużo nowości praktycznie wszytko z większości firm. Sklep mieści się w Lubartowie więc nie tak deleko.
To jedyny sklep z takimi rzeczami gdzie robię zakupy. :->
A w tym pierwszym byłem jak szukałem rolek i spodni, jedne i drugie jakoś nie spełniały moich wymagań. Chyba tam trzeba trafić na dostawę żeby coś fajnego dorwać albo ja mam wygórowane wymagania :mrgreen: Dzięki za link, przyda mi się.

Ps. Spodnie na rower najtaniej wyjdzie jak się kupi bojówki z jakiegoś demobilu i doczepi wkładkę.
jeżeli rowerowe z wkładką to raczej tylko sklepy rowerowe a jak bez to można po skateshopach lub innych sklepach sportowych połazić

Pinky, na deptaku są dwa skateshopy Monument, może tam coś znajdziesz

idąc od Bramy Krakowskiej jeden jest po prawej na piętrze mniej więcej w połowie deptaka, drugi w bramie po lewej kawałek dalej