Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.04.2011, godz.11.00, lkj, Krzczonów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zapowiada się niezła pogoda więc proponuję terenowo-szosową traskę do Krzczonowa. Nie jest to jeszcze trasa, którą robiliśmy w zeszłym roku po bezdrożach Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego, ale trasa z przewagą szosy i lekkich terenów.
Dystans ok 80km. Trasa z cyklu przygotuj się do Pielgrzymki na Jasną Górę.
Powrót w zależności od potrzeb przez Kunickiego lub Zalew.

BADEVIL

Oj tam czepiasz się falek za moment Jurek wrzuci foty i zapis trasy :-> Idea
Już poprawione. Dzięki za czujność :-D
W jakich godzinach byłby powrót?? Gdyż wieczorem na Placu Zamkowym odbedzie się koncert Voo Voo i szkoda by bylo opuscic takiego wydarzenia, jeszcze za darmoszke Smile
Wstępnie się piszę.
Campino napisał(a):W jakich godzinach byłby powrót?? Gdyż wieczorem na Placu Zamkowym odbedzie się koncert Voo Voo i szkoda by bylo opuscic takiego wydarzenia, jeszcze za darmoszke Smile
Wstępnie się piszę.


Planuję powrót przed zachodem słońca. Droga powrotna jest już prosta więc gdybyś potrzebował ekstra szybko to bedziesz mógł przycisnąć. Oczywiście wyjazd jest lajtowy, więc nie pękać.
Ja bym się wybrał, ale to będzie mój pierwszy wyjazd w tym sezonie i nie wiem czy nie odpadnę z wycienczenia gdzieś po drodze.
Jurek S napisał(a):Oczywiście wyjazd jest lajtowy, więc nie pękać.
Jasne, tak jak do Nałęczowa? :lol:
Wstępnie jadę.
Ja raczej też, o ile szkolenie z zarządzania sieciami lan nie wygra...
kicior napisał(a):Ja bym się wybrał, ale to będzie mój pierwszy wyjazd w tym sezonie i nie wiem czy nie odpadnę z wycienczenia gdzieś po drodze.

Ha, ha, ha :-D . Jakbym z Tobą nie jeździł to bym uwierzył.
Tak czy inaczej planuję spokojny przejazd.
A do Nałęczowa? Jak się truskafka nie pojawi ;-) to będzie spokój.
Asiu, przyjeżdżaj :-D
miałem nic nie pisać, bo nie wiem, czy uda mi się jutro przyjechać na ten wyjazd.
ale skoro rozmowa toczy się o tempie, to muszę się wypowiedzieć. jeśli przyjadę, spróbuję pilnować by było podobnie jak na ostatnim KFIAT'cie. jak będzie za szybko, to zostanę w tyle (i każdy będzie mógł zostać ze mną).

PS Zachęcam nowych forumowiczów do przyjazdu na tę ustawkę. Im więcej rekreacyjnych rowerzystów, tym większa szansa na wywarcie presji na Jurku. Presji w stronę odwrotną niż zwykle, kiedy pod wpływem szybkich rowerzystów Jurek przyspiesza Smile
Stron: 1 2 3 4