Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Udany piknik i dzięki wszystkim!! Big Grin
Pompka zdobyta! :lol:
Świetna impreza. Pogoda dopisała więc i ludzi było sporo. Niestety sprawy rodzinne zmusiły mnie do szybkiego powrotu. Pozdrawiam Ekipę RowerowyLublin.
Fajnie , milo i przyjemnie. duzo osob, tylko nie którym zabrakło juz kiełbasy i bigosuBig Grin Zabezpiecznie tez ok, tylko dlaczego wszyscy uciekli do przodu? No i rozwalony ksiuk zębatką podczas pomocy na trasie..;/
Też musiałem wcześniej się urwać. Impreza miała o wiele większy rozmach niż rok wcześniej. Ludzi tez znacznie więcej. Szykujmy się na to, że za rok będzie nas jeszcze więcej niż dziś Wink.
Gratulacje i podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację Wink.
Było bardzo fajnie i miło. Dzięki wszystkim.
Fajna impreza WIELKIE DZIĘKI :-D
Współpraca z konferansjerem, czyli Mateuszem, była wzorowa...aby więcej takich współpracowników.

nie obyło się też bez minusów...przestroiłem sprzętowo cały zespół, który dzielnie stroiliśmy przed imprezą z powodu zróżnicowania podkładów mp3. Jedne przebasowane, drugie znowu za ciche i ciągła zabawa suwakami była, co wpłynęło na kiepskie brzmienie zespołu...

Za możemy zagrać cały blok muzyczny a później reszta niech się odbywaSmile przynajmniej jak nastroimy się to później będzie nam rybka z podrzuconymi podkładami.


i jedna wpadka była moja. Zapomniałem na początku włączyć dolnych kolumn...dopiero po 30 minutach trwania imprezy zorientowałem się że były wyciszone...
Jakie kiepskie brzmienie. Graliście super ;-)
Było super. Dziękujemy organizatorom i przekazujemy podziękowania od wszystkich moich znajomych co skorzystali z zaproszeń , byli mile zaskoczeni . Dziękujemy .
Było świetnie, szkoda że już po. Nieobrobione zdjęcia są TUTAJ , jeśli chcecie możecie je wykorzystać. Wielkie dzięki dla organizatorów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19