Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
hej
jeśli tyzrba pomocy przy plakatowaniu to ja jestem chętna, mogę oznakować Miasteczko Akad. i Ak. Med.
niestety nie będzie mnie we wtorek na spotkaniu, gdzie mogę odebrać plakaty/ ulotki itp?
Cytat:tylko w ustaleniach nie zapomnijcie o naszym zespole i części artystycznejSmile od nas nikt się nie zjawi na spotkaniu więc nie zapomnijcie tylko o nasWink
jesteście główną atrakcją Pikniku - jak moglibyśmy o WAs zapomnieć.. ;-)

Tusia napisał(a):jeśli tyzrba pomocy przy plakatowaniu to ja jestem chętna, mogę oznakować Miasteczko Akad. i Ak. Med.
niestety nie będzie mnie we wtorek na spotkaniu, gdzie mogę odebrać plakaty/ ulotki itp?
trzeba pomocy i z góry wielkie dzięki ;-) Będziemy informować w tej kwestii na forum lub kontaktować się z Tobą.
Co do atrakcji na pikniku, to być może udało by się namówić moich dwóch znajomych.
Jeden z nich "uprawia" beat boxing, a drugi trenuje capouerie, czy jak to się piszę. Dzisiaj wieczorem popytam i dam znać jeszcze Smile
można prosić o jakiś zarys ustaleń(z zebrania)? może być na PW
Cytat:można prosić o jakiś zarys ustaleń(z zebrania)?

Wrzucę wkrótce ostateczny plan Pikniku, partnerów i ustalenia promocyjne.

Paweł - szczegóły na PW

Campino - coś już ustalone?
Znajomy od beat boxu życzy sobie 150zl, bo jak stwierdzil, czasy grania za free juz dawno minely, a capueira odpada, bo maja jakies zgrupowanie czy costam.
Ja też poproszę na pw info z zebrania.
Podsumowując - na zebraniu dograliśmy szczegóły z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne elementy Pikniku (i tu nie ma potrzeby, żebym zdawała Wam z tego szczegółowe relacje)

To co może Was zainteresować to podział pracy:
1. W grupie promocyjnej:
-ustawki ulotkowe: Jurek będzie odpowiedzialny za zorganizowanie ustawek ulotkowych, w tygodniu poprzedzającym Piknik - wszyscy zainteresowani i chętni do pomocy w tym względzie, bądź chętni do zorganizowania takiej ustawki ulotkowej nad Zalewem - proszeni o kontakt z Jurkiem celem przejęcia odpowiedniej ilości ulotek i dogranie terminów.
- plakatowanie i dystrybucja ulotek w Lublinie poza ścieżką
tutaj póki co podział pracy jest następujący:
Aga84 - sklepy rowerowe i UMCS (Instytut Nauk o Ziemi, wydział fizyczny, artystyczny i muzycznym, na miasteczku i w Akademickim Ośrodku Sportowym) - ktoś jeszcze dołączy do UMCS-u?
Tusia – Akademia Medyczna
Mrozo – Politechnika
Baja – KUL
Niunia – nie mam info gdzie..
Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do ekipy – dajcie znać

2. w grupie porządkowej która pomoże przy przygotowaniach rano nad Zalewem i poskładaniu po: Mrozo (banner RL), Piotrekgp, Paweł (maleństwo),ktoś jeszcze?

3. I wciąż poszukiwane osoby do grupy zabezpieczającej przejazd, które zadeklarują pojawienie się pod Ratuszem w kamizelkach i pomogą w zabezpieczeniu przejazdu (póki co jest tu: truskafka & company jako zabezpieczenie medyczne, Piotrekgp). Na kogo możemy jeszcze liczyć w tej kwestii??
I ostateczna lista partnerów wspierających nas we współorganizacji Pikniku:

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie - Miasteczko rowerowe

Zespół „Sonata” - Oprawa muzyczna/ nagłośnienie

Medikurs - Pokazy i warsztaty I-szej pomocy

SALSAme dance studio - pokazy salsy

AktivGen - pokazy tańca orientalnego

SZTUKMISTRZE - pokazy i warsztaty żonglerskie
Czuję się coraz lepiej i może się uda wykurować, więc do zabezpieczenia powinienem być ok.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19