Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Monika napisał(a):8 maja (niedziela) o godzinie 14 pod lubelskim ratuszem wolontariusze będą sprawdzali techniczne przygotowanie lubelskich rowerzystów do jazdy ulicami i ścieżkami Europejskiej Stolicy Kultury. Naszym fachowcom nie umkną żadne szczegóły w tym także te dotyczące naszej lubelskiej kandydatury. Każdy z właścicieli przeglądanych przez nas rowerów po odpowiednich oględzinach uzyska pełną homologację na wszystkie Europejskie Stolice Kultury a także zostanie wyposażony dodatkowo w pewien regionalny koloryt - drobny lubelski gadżet, podwyższający bezpieczeństwo naszych rodzimych cyklistów.

kto mi pożyczy dzwonek Tongue

a tak na poważnie, coś konkretnego dziś ustaliliście, sory ale nie dałam rady dojechać ...
piotrekgp napisał(a):Aby nie było zamieszania w dniu pikniku, muszę poprawić kolegę Sebcia w dwóch sprawach.

Kamizelki będą dla osób które zgłoszą że ich potrzebują. I jak pisałem wcześniej chcę (a nawet muszę) wiedzieć kto chce zabezpieczać przejazd. Chodzi o sprawy organizacyjne. Powtarzam się już kolejny raz.

Sorry moje niedoinformowanie Undecided

piotrekgp napisał(a):Będziemy jechać drogą do ścieżki, ale też jak pisała wcześniej Monika, zabezpieczenie także będzie wymagane na samej ścieżce aż do miejsca pikniku.

No tak jak pisałem:
"Będziemy po prostu jechali z boku kolumny aż dotrzemy do ścieżki rowerowej." "a potem poprowadzimy wszystkich rowerzystów na miejsce pikniku nad zalew"
-ciąg dalszy wypowiedzi bo chyba coś spałem jeszcze z rana i zapomniałem to napisać.
Przepraszam Piotrek, że musiałeś mnie poprawiać.

Taka sytuacja się więcej nie powtórzy :-)
Dla tych, którzy nie odświeżali dawno strony głównej RL:

Na pikniku będą "warsztaty rowerowe zrób to sam", które zapewnią chłopaki ze sklepu i serwisu rowerowego BIKE BOYS z ul. Glinianej 60 (BikeBoys - www.lublinrowery.pl).

W konkursach na pikniku będzie można, oprócz nagród stricte "rowerowych" wygrać KARNETY na: siłownię, fitness i squash'a do SPORTSPark. Karnety zapewnia właśnie SPORTSPark - sponsor i współorganizator Pikniku - klub, siłownia, fitness, miejsce do gry w squash'a, ul. Bohaterów Monte Cassino 53 w Lublinie. (SPORTSPark - www.sportspark.pl).

Jak widać, powodów ku temu, by się na pikniku pojawić, przybywa co chwilę Wink

Zapraszamy wszystkich.
"Jeśli ktoś chce pomóc niech przyjedzie ze 20 minut wcześniej i zgłosi się
do organizatorów a dostanie kamizelkę i dokładne informacje co ma robić Smile"

Kamizelkę w wymaganym kolorze posiadam, nie mogę potwierdzić obecności w 100% ale się postaram.
W trakcie Pikniku Fundacja Lublin By Bike przeprowadzi akcję „Oddaj stary rower”:

"... przez którą chcemy zachęcić mieszkańców Lublina, aby przynieśli do nas stary, niepotrzebny rower. Po zebraniu rowerów od Lublinian zajmiemy się ich przeglądem, a następnie przekażemy je dzieciom z Domu Dziecka.
Jeśli macie Państwo rower, z którego prawdopodobnie już nigdy nie będziecie korzystać, bo na przykład dziecko z niego wyrosło lub po prostu kupiliście nowszy model, skontaktujcie się z nami!Czekamy na zgłoszenia pod numerem tel .81 476 18 76
Będziemy również obecni podczas Europejskiego Pikniku Rowerowego nad Zalewem Zemborzyckim w dniu 8 maja w godz. 14.30-18.00 i wtedy też będziemy mogli odebrać od Państwa rowery.
Akcja „Oddaj stary rower” organizowana jest pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Lublin. Fundacji Współpracy Regionalnej Europrogres oraz Kabaretu Smile. Wspiera nas również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”, który zapewnia zaplecze techniczne"
Wszystkim, którzy w trakcie Pikniku chcieliby skorzystać z oznakowania roweru - przypominamy, że konieczne jest okazanie:
- dokumentu potwierdzającego tożsamość właściciela roweru
- oraz dowód zakupu
chętnie zgłosiłbym się na zabezpieczenie przejazdu lecz niestety mam szkołę :/ chyba że będzie możliwość wystawienia jakiegoś usprawiedliwienia ? Smile wtedy zgłaszam się na 100% Smile i w ogóle przy okazji żeby nie pisać gdzieś indziej witam wszystkich, miałem kiedyś konto jeszcze na starym forum (nick Stolski), raz byłem nawet w Nałęczowie z Panem Jurkiem, Grześkiem i kimś jeszcze ale nie pamiętam Smile
Wszystkich, którzy pytają co w ogóle będzie działo się na Pikniku, a nie zagościli jeszcze na stronie głównej RL - odsyłam do informacji na tejże stronie:
tutaj i tutaj
Kamil2305 napisał(a):chętnie zgłosiłbym się na zabezpieczenie przejazdu lecz niestety mam szkołę :/ chyba że będzie możliwość wystawienia jakiegoś usprawiedliwienia ? Smile wtedy zgłaszam się na 100% Smile

usprawiedliwienia nie, ale możemy Ci napisać pisemko z podziękowaniem za wolontariat na rzecz RL i zabezpieczanie przejazdu w dniu 8 maja, w godzinach 13.30 - 15.00. Jeśli to Ci wystarczy w szkole, to przyjeżdżaj, a po dokument zgłoś się do mnie we wtorek. Wink

Za Moniką powtórzę, że informacje o przebiegu Pikniku i atrakcjach na nim przewidzianych znajdują się na stronie GŁÓWNEJ RL. Najłatwiej przejść bezpośrednio do tych informacji klikając w BANNER na górze tego forum.




pzdr.
Krzysiek
Ja mam jeszcze jedno pytanie: kto zajmie się dokumentacją fotograficzną Pikniku?
Zgłosił się póki co Kuba (kubar) i Piotrekgp. Ktoś jeszcze?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19