Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Grand Prix Puław w kolarstwie MTB 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
KermitOZ napisał(a):A bo to raz? A myślisz, że dlaczego mnie tak dawno w puławskim lesie nie było? Ty jeździsz z przodu to jesteś mądry, ale to są poważne rzeczy i trzeba coś z tym w końcu zrobić! Big Grin

A o takie dziki chodzi Smile Dziki w głowie... ...nie mam wykrztałcenia, nie wypowiadam się.


Kółko ma zazwyczaj ok. 6-9 minut x 5-8 razy rundę jedziemy . Całość wychodzi około 45 minut, ponad 1h chyba jeszcze nie było. Żele raczej Ci się nie przydadzą.
Ciśnienie osobiście stosuje1.8 - 2.0 bez dętki i 2,5 - 3 z dętką.

Ogólnie wyścig jest super. Szybki, kręty, raczej nietrudny, możliwe krótkie podbiegi ale jak wspomniał kolega KerimtOZ trasę warto zapamiętać bo oznaczenie nie jest idealne.
Yyy...

Bo ja chyba zapomniałem zapytać gdzie wogóle jest start i meta (nazwa ulicy, nr?) i o której rusza cała impreza (godzina startu dla M2). Pomożecie? ;-)
Wszyscy powyżej 18 lat jadą razem około 11. Na miejscu trzeba być z godzinkę wcześniej.

Adres: Ogródek Jordanowski ul. Niemcewicza.
Znalazło by się jeszcze jakieś miejsce w aucie?
KermitOZ napisał(a):Kolego, potrzebna Ci będzie umiejętność liczenia dubli, gps żeby nie zgubić trasy i odwaga przed dzikami, które lubią ganiać kolarzy po trasie w tamtejszym lasku. Na szczęście powinno już nie być komarów.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

No i żeś wykrakał... Dziś wielki pies mutant ganiał zawodników w puławskim lesie.
Karcer napisał(a):No i żeś wykrakał... Dziś wielki pies mutant ganiał zawodników w puławskim lesie.

Założę się, że była to zaplanowana akcja, która miała podnieść poziom współzawodnictwa na trasie :mrgreen:

Szkoda, że była to już ostatnia impreza w tym roku - byłem po raz pierwszy ale na pewno wrócę w 2012.

(ktoś coś wie o jakichś zdjęciach?)
ja byłem jako obserwator i fajnie to wyglądało. W następnym roku zaczynam startowaćSmile także obsada ostatniego miejsca jest już pewna Big Grin
pozdroSmile
Poszukujemy zdjęć z ostatniej edycji GP Puław. Parę osób robiło zdjęcia. Wrzućcie jak coś macie.
Stron: 1 2 3 4 5