Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22 kwietnia, Piątek, 12:30 pod LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ktoś chętny do zorganizowania ustawki?
Niestety moja znajomość tras jest znikoma i sam nie potrafię czegoś zorganizować.

Chyba że znajdą się jacyś chętni aby planować trasę na bieżącoSmile

jak do 12:45 nikt się nie zjawi jadę do Łęcznej na przejażdżkę, główną trasą.
Hmm, do Łęcznej bym się przejechał :-) i to Asfaltem :lol:
to jak nikt się nie zjawi to z Ifsonem jedziemy do ŁęcznejSmile
ale to główną trasą? zastanówcie się. to jest droga krajowa, duży ruch, wąsko, a nawierzchnia dobra, przez co kierowcy są skłonni do szybkiej jazdy.

proponuję Wam taką trasę:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tvzgmakkfiopseba
(tak na szybko stworzona w gpsies, oczywiście z możliwością modyfikacji na niemal wszystkich etapach).

a jak nie wiecie, jak nią pojechać, to proponuję skorzystać ze szlaku Lublin - Wola Uhruska. łatwo na niego wjechać ze ścieżki. opis i mapka na http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/ ... ?pname=214 Mapkę tego szlaku (jak nie macie) powinno się dać kupić w LOiT za Bramą Krakowską. Koszt - parę złotych. A traska przyjemna, cicha i spokojna. Można pojechać tą trasą, a wrócić przez Mełgiew lub wrócić tą samą.

pzdr.
A czemu nie zrobicie normalnie ustawki o godz. 17/18? Byloby wiecej chetnych - w tym ja;p
ja sie moge przejechac ale nie do naleczowa Smile
Kamil napisał(a):A czemu nie zrobicie normalnie ustawki o godz. 17/18? Byloby wiecej chetnych - w tym ja;p

nie każdy ma czas o 17/18. i nie ma tak, że jakaś pora jest "normalna", a inna nie.
chłopaki mogą jechać o 12 z minutami, to o tej jadą i proponują jazdę innym.

jak Ty chcesz iść na rower o 17, rób ustawkę i pewnie też ktoś przyjedzie Smile
MindEx napisał(a):
Kamil napisał(a):A czemu nie zrobicie normalnie ustawki o godz. 17/18? Byloby wiecej chetnych - w tym ja;p

nie każdy ma czas o 17/18. i nie ma tak, że jakaś pora jest "normalna", a inna nie.
chłopaki mogą jechać o 12 z minutami, to o tej jadą i proponują jazdę innym.

jak Ty chcesz iść na rower o 17, rób ustawkę i pewnie też ktoś przyjedzie Smile

Nie no chyba jednak większość jest o 12 w pracy a dopiero późnym popołudniem mają czas.
Ja pracuję do 15:30 od poniedziałku do piątku, a wiele osób pracuje i do 17, kto ma wolne na tygodniu o 12? bezrobotni? studenci którzy nie mają wtedy zajęć? albo jeśli ktoś ma na drugą zmianę i ma siłę żeby przed pracą na rowerze jeździć.
Eldred napisał(a):Nie no chyba jednak większość jest o 12 w pracy a dopiero późnym popołudniem mają czas.

Czyli mniejszość powinna podporządkować się większości albo zrezygnować z ustawek :-P
Ale panowie macie problemy.
Zamiast cieszyć się, że jest możliwość organizowania i uczestniczenia w ustawkach rano, w południe, po południu, wieczorem a nawet w nocy (NP) to jakieś dziwne wywody.
Eldred napisał(a):kto ma wolne na tygodniu o 12? bezrobotni? studenci którzy nie mają wtedy zajęć?

A jeśli tak to co?
Zamykamy dla nich forum do południa?
Cytat:Czyli mniejszość powinna podporządkować się większości albo zrezygnować z ustawek :-P
Ale panowie macie problemy.
a gdzie tam? ;-) ja tylko napisałem że taka pora zawsze będzie mniej popularna, jak dla mnie możecie i o 4 rano ustawki robić :-)

darist napisał(a):Eldred napisał/a:
kto ma wolne na tygodniu o 12? bezrobotni? studenci którzy nie mają wtedy zajęć?

A jeśli tak to co?
Zamykamy dla nich forum do południa?
Jak wyżej, chodziło o to że ktoś kto proponuje ustawkę o tej porze i na tygodniu powinien
przygotować się na to że może być ciężko zebrać grupę.
Kwestia uświadomienia sobie realiów, niektórzy mają czas o tej porze na jeżdżenie na rowerze i zapominają że to bardzo nietypowa pora :->
Stron: 1 2