Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzińdybry;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema wszystkim!
Jestem Paweł, 20 lat. Mieszkam w Żółkiewce ale z racji studiów koczuje w Lublinie;D Na rowerze jeżdzę od kiedy pamiętam. Powód mojej rejestracji na forum?? Mój stary bike, który ostatnio postanowiłem postawić do pionu. Z racji tego iż idąc do sklepu po części, dobrze jest wiedzieć czego się chce, poszukując informacji, wpadłem przez google na Wasze forum. Przejrzałem kilka wątków no i sie zaczytałem;D Moją uwagę przyciągnęły imprezy jakie organizujecie w Lublinie. W szczególności ciekawią mnie Alley Cat'y ale póki co, nie będe się porywał z motyką na słońce;D. Druga (fajna) sprawa, to masy krytyczne - jeśli wszystko pójdzie sprawnie i uczelnia nie zagarnie mojego czasu wolnego, 25 czerwca bankowo sie pojawię. Po świętach mam zamiar zastąpić autobus MPK dwoma kółkami. Zobaczymy jak to będzieWink Póki co, pozdrawiam wszystkich i składam rower :mrgreen:
Witaj. Miło słyszeć że będziesz z nami jeździł i zapraszamy na ustawki razem z nami. Na początek proponuję dział rekreacyjne. Może pojawisz się na Pikniku Zobaczysz nas w Pomarańczowych strojach.
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 5012#35012
siemanko, wpadaj na alejcaty, żadne to porywanie się z motyką- to tylko i aż świetna zabawa.
witamy.