Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Niech moc będzie z Wami !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich miłośników/miłośniczki dwóch kółek. Rowerkiem śmigam od kilkunastu lat - raczej rekreacyjnie , czasami zdarzają się "wypady" dłuższe (jak dla mnie to 80 km jest już dużo...., ale bez tragedii....), ale nie boję się wyzwań, więc bardzo bym chciał załapać się na jakąś ustawkę i spotkać ludzi, którzy czują adrenalinę na rowerze, dlatego jestem na tym forum ;-). Posiadany rower to Kross Hexagon.
Coś o mnie: niestety latka lecą - wiosen już minęło 30 ;-( Obecnie mieszkam w Lbn, a pochodzę z Mazur (Wydminy koło Giżycka). Za młodu jeździło się troszkę po mazurskich bezdrożach i pływało rowerem............wodnym :-)
Mam nadzieję, że do zobaczenia na siodełkach !!! :-)


1szy rezultat bycia na tym forum - 100 km dla mnie to już mało... :-) - a dopiero jestem od miesiąca na forum, aż strach pomyśleć co będzie dalej... jednym słowem - cykloza się rozwija :-)
Witaj. Jak się wczytasz w forum to zobaczysz, że ja jestem specjalistą ;-) od rekreacyjnych wycieczek więc zapraszam. Na pewno cos w tym tygodniu sie wydarzy. A może już jutro jeżeli dziewczyny nie zgłoszą KFIAT-a
Spoko, właśnie wróciłem z rundki wokół Zalewu - się zmachałem trochę - wiaterek nie ciekawy wiał, a to gorsze od deszczu...
Z takich "grupowych" akcji, to zamierzam wziąć udział w Masie Krytycznej w najbliższy piątek - to będzie mój pierwszy raz ;-) i może jeszcze kogoś zwerbuję - wiadomo, w kupie raźniej - kupa to siła ;-) ;-) ;-)
No i oczywiście jakaś "zapoznawcza" ustawka by się przydała, więc do zobaczenia !! ;-)
siemka radoSmile
Witamy i na KFIAT zapraszamy - w środę za tydzień ;-)
Witam wszystkich :->
Witamy witamy ;-)
basiek napisał(a):Witam wszystkich :->

Tutaj wszyscy witamy Rado :-D
Witaj ale może utwórz nowy temat aby wszyscy mogli przywitać się również z Tobą :-D