Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.04.2011, godz. 17.30, lkj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Na KFIAT chyba nie ma co liczyć (główna KFIAT-owa gdzieś w Polsce) więc zapodaję spokojny wieczornik ;-) Pojadę sobie przez Dąbrowę do Prawiednik, później na Osmolice i nawrót drogą, która kończy się w polu do Krężnicy. A dalej się zobaczy :-D . Oświetlenie obowiązkowe.
Przejazd wybitnie rekreacyjny.
jak tempo wybitnie rekreacyjne to postaram się być Big Grin
pojechałbym gdybym nie spóźnił się 10 latSmile

[+]

teraz to się zapewne zjawięSmile ale być może odłączę od grupy żeby być wcześniej w domu
Będę :-D
Witam,
Też zamierzam do Was dołączyć. Z racji tego, że to będzie moja pierwsza "ustawka" z RL prosiłbym o tempo zgodne z nawą działu, ponieważ chciałbym dotrwać do końca ;-) Czy organizator może powiedzieć ile mniej więcej będzie trwała cała ta wycieczka?
Pozdrawiam
RafelS
RafelS napisał(a):Witam,
Też zamierzam do Was dołączyć. Z racji tego, że to będzie moja pierwsza "ustawka" z RL prosiłbym o tempo zgodne z nawą działu, ponieważ chciałbym dotrwać do końca ;-) Czy organizator może powiedzieć ile mniej więcej będzie trwała cała ta wycieczka?
Pozdrawiam
RafelS
Bardzo dobry ruch :-D . Dystans ok 30km. Nie będziemy sie spieszyć więc ze 2-2,5 godziny się zejdzie
Aha, 30km spokojnie przejadę. Mam nadzieję, że średnia prędkość nie będzie kosmiczna i Was jakoś na miejscu zbiórki rozpoznam ;-) Jakby co przyjadę srebrnym El Norte :-)
Zaszczycę twoją ustawkę swoją obecnością.
Jurek S napisał(a):
RafelS napisał(a):Nie będziemy sie spieszyć więc ze 2-2,5 godziny się zejdzie

Brac kanapeckę, termosicek z herbateckom i aparacicek. Syckie te rekwizyty dodadzo uroku.
Postaram się byc bo zapowiada się miłe dydłanie. Do jutra.
Także postaram się być 8-)
Stron: 1 2 3 4