Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.04.2011 18:00 Pl. Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Do Masy dwa dni, a o niej jakoś cicho.

Moja propozycja trasy:
http://www.bikemap.net/route/933877

Dziś będziemy kombinować sprawę przyczepki i nagłośnienia, może więc będzie nas słychać Big Grin

Czy są jacyś chętni w kamizelkach do eskorty? Potrzeba min. 6 osób.
Witam, jestem jeszcze żółtodziobem jeśli chodzi o MK - bo jeszcze nigdy nie uczestniczyłem, ale w piątek to się zmieni ;-). Jeśli zaś chodzi o eskortę to niestety nie pomogę, bo będę "eskortował" swoją ekipę, którą zamierzam zebrać - też będą 1szy raz, więc póki co będziemy trzymać się razem podczas przejazdu.
hej,
ja niestety nie dotrę (jestem póki co uziemiona na podkarpaciu), ale please jak będzie Was słychać - poogłaszajcie trochę Europejski Piknik Rowerowy.
Z góry wielkie dzięki!!
Info tutaj i tutaj
Powiemy powiemy, zwłaszcza że mamy teraz kozacką tubę do gadaniaBig Grin
Aleksander W napisał(a):Powiemy powiemy, zwłaszcza że mamy teraz kozacką tubę do gadaniaBig Grin

o taaak, "tuba" jest baaaardzo głośna :!: - przekonałem się o tym podczas akcji "Rzuć spalanie na wiosnę" 8-) 8-) 8-)
Ja jeśli mi czas pozwoli to na 100% będę. Niestety kolegi z 2-go BMW na tej masie nie będzie : - ( .
jeśli w czwartek albo piątek nie wyjadę to powinienem się pojawić.
Trasa spoko, tylko na Smorawińskiego trzeba będzie uważać. To jedyny fragment trasy po którym jeżdżą Tiry (w piątek chyba jeszcze nie będzie zakazu ich poruszania się?).
Ja też bym bardzo chciała :-) , to byłaby moja pierwsza trasa z Wami.
A czy są chętne jakieś panie, bo zainteresowanie widzę tylko u panów ;-)
Basiek, zainteresowanie u Pań również jest, tylko pewnie większość się nie przyznaje ;-) Ja zamierzam być, o ile zdążę odebrać rower z naprawy. Także możesz liczyć na babskie wsparcie. Dodam, że to również moja pierwsza masa krytyczna. :-)
Stron: 1 2 3 4 5