Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gdzie mają duży wybór spodenek kolarskich w Lbn?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
no 4f nawet dobre, ale... 2000km mocno spłaszczyło wkładkę i coś się zaczyna pruć w okolicy pasa. jak oglądałem obecną kolekcję, to okazuje się, że dali chyba lepszą wkładkę. ciekaw jestem, jak działa ich dwuletnia gwarancja. mam zamiar wypróbować, o ile znajdę paragon Wink

felek

Reklamacji mi nie uwzględnili
najpierw próbowali mi wciskać, ze to normalne

"Mechacenie to tarcie powstałem podczas jazdy i to normalny proces. Wszystko zależy od siodełka.
Czy na siodełku są jakieś hafty ? nadruki ? Jeśli tak to one będą powodować mechacenie się materiału "

na moja odpowiedź, że w spodenkach z Lidla za 30 zł nic takiego się nie porobiło, otrzymałem odpowiedź, abym przesłał zdjęcie siodełka (siodło jak każde inne) - po przesłaniu zdjęcia - otrzymałem odpowiedź

"Witam,z tego co widzę na zdjęciach spodenek ,są uszkodzone mechanicznie.Występowało zbyt duże tarcie-prawdopodobnie o boki siodła.Nie widzę podstaw do uznania reklamacji.Materiał zastosowany w naszych spodniach jest bardzo dobrej jakości.Nie było problemów z tym produktem."

i na koniec

"Niestety wpływu na siodła klientów nie mamy.Nie było problemu z tym modelem.Osobiście nie wpadł bym na pomysł ,aby reklamować towar ,który zajechałem.Nie mam pojęcia ile kilometrów i w jakich warunkach były użytkowane." [przypominam, ze zaledwie 30km]

w związku z powyższym stanowczo odradzam sklep MikeSport.PL
felek, w sumie to im się nawet nie dziwię bo one są strasznie zmechacone. Może pokaż siodełko. to wtedy będziemy dyskutować co było powodem.
Chłopak po prostu przeczytał artykuł o sile pośladków. Nie ma śmiechu , bo siła właśnie tez zależy jak mocne te partie mięśni masz , które moga ci pomóc w dalszych km. Ja mam spodenki Lusso z Collmaxem za 30 zł z allegro i nie narzekam, ogólnie nie spotkałem się z taką przypadłością szczególnie po 30 km..

felek

tutaj zdjęcie spodenek z Lidla używanych na tym samym siodle - przebiegu dokładnego nie znam - trochę poniżej 1k km - żadnych otarć
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 19c63.html
dzidex84 napisał(a):no 4f nawet dobre, ale... 2000km mocno spłaszczyło wkładkę i coś się zaczyna pruć w okolicy pasa. jak oglądałem obecną kolekcję, to okazuje się, że dali chyba lepszą wkładkę. ciekaw jestem, jak działa ich dwuletnia gwarancja. mam zamiar wypróbować, o ile znajdę paragon Wink

Przyszedł czas na zweryfikowanie skuteczności zgłoszeń reklamacyjnych w 4f. Reklamowałem spodenki na poprucie w okolicy pasa - wada naprawiona, w niecałe 2 tygodnie spodenki do odbioru. Do reklamacji poszły też rękawiczki rowerowe (jedna się odbarwiła) - do wyboru zwrot kasy lub wymiana na nowe. Ogólnie bez zarzutu obsługa i ceny też zadowalające ;-)

Aaa, jeszcze jakość - uważam, że jest nieźle i pomimo tych wpadek zarówno rękawiczki jak i spodenki trwałe w użytkowaniu.
Cytat:Przyszedł czas na zweryfikowanie skuteczności zgłoszeń reklamacyjnych w 4f. Reklamowałem spodenki na poprucie w okolicy pasa - wada naprawiona, w niecałe 2 tygodnie spodenki do odbioru. Do reklamacji poszły też rękawiczki rowerowe (jedna się odbarwiła) - do wyboru zwrot kasy lub wymiana na nowe. Ogólnie bez zarzutu obsługa i ceny też zadowalające ;-)

Aaa, jeszcze jakość - uważam, że jest nieźle i pomimo tych wpadek zarówno rękawiczki jak i spodenki trwałe w użytkowaniu.

No wiec może i ja się tam wybiorę, tylko dla odmiany z koszulką. Zamek w tylnej kieszonce spada mi ciągle z suwaka. Aczkolwiek, nie wiem czy wina nie leży przypadkiem po mojej stronie, bo szarpię ten suwak na plecach, wpycham rozmaite, sporawe rzeczy :-? i mogłam coś tam wyszarpać 8-) . Nie mniej spróbuję. A nóż widelec źle wszyli suwak :-P
Pat napisał(a):Zamek w tylnej kieszonce spada mi ciągle z suwaka

Ja, szczerze mówiąc, nie wiedziałbym co zrobić, gdyby zamek spadał z suwaka :lol: Podejrzewam, że chodzi o spadanie maszynki albo suwaka z taśm zamka.
Tak czy inaczej warto próbować.
Stron: 1 2