Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.06.2011, godz. 10.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
I ja byłem trochę przyczajony Tongue
Ale niestety pogoda jak dla mnie za bardzo zła Sad
Chyba jednak dylematu nie będę miał. Undecided Własnie wróciłem z miasta rowerem i rozpaduje się coraz bardziej. Prawdopodobnie będzie tak ciapać z przerwami.
Szkoda mi tej ustawki na taką pogodę tak więc na dzis ustawka
ODWOŁANA/PRZEŁOŻONA
No to robię trzecie podejście. Wszystko jak w temacie. Pogoda podobno ma być, ale jeżeli bedzie ciepło chyba pojadę bez względu na warunki. :-D
To ja też pojadę Smile
Jak widzę ustawka z przystankami w Sanktuarium Maryjnym i miejscach kultu religijnego Smile Dobrze, dobrze! Przy okazji polecam modlitwę w intencjach nowo wyświęcanych księży. 4 czerwca o 10:30 w Katedrze zacznie się Msza św. święceń. Kto wie, może wśród neoprezbiterów znajdzie się jakiś amator kolarstwa! Smile
No ja też bym się pisał Tongue
Ja się melduję
Postaram sie być
Piotrek
Ponieważ były pytania, nie planuję dłuzszych postojów w Nałęczowie czy Wąwolnicy tzn na jakieś posiedzenie w knajpach. Oczywiście będzie czas na spokojne zjedzenie kanapek czy co tam ze soba weźmiecie :-D Może być bardzo gorąco więc trzeba zaopatrzyć sie w napoje. Szczególnie na odcinku do Nałęczowa możemy nie trafic na sklep.
Jurek S,
A na którą tak mniej więc przywidujesz powrót do Lublina?
Stron: 1 2 3 4