Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.06.2011, godz. 10.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Lublin - Nałęczów - Wąwolnica -Kębło - Wojciechów - Lublin. ok 85km
To niewiele mówi bo smakiem tego wyjazdu będą drogi i ścieżki, którymi pojedziemy :-D . Nie powiem wam jak bo trudno to opisać ;-) , ale będzie dużo ciekawego terenu szczególnie w środkowej części trasy. Nie przewiduję knajpek po drodze więc trzeba się zaopatrzyć w kanapki, batony, banany no i oczywiście picie. Do Nałęczowa jakoś nie przypominam sobie sklepu. Tak w ogóle 3 maja sklepy są ustawowo zamkniete. Powrót planuję na 18.
Wyjazd przy stabilnej pogodzie.
Odgrzewam temat. :-D
Zapraszam na wycieczkę jak wyżej.
Nie ma chętnych? To co Jurku, jedziemy sami? :mrgreen:
mariox napisał(a):Nie ma chętnych? To co Jurku, jedziemy sami? :mrgreen:

Pewnie ktoś tam się jeszcze przyczaił ;-) . Gorzej bo wszystkie prognozy zapowiadaja na jutro opady :-( Chyba z decyzją poczekamy jak nas przywita ranek
No ja jestem przyczajony. Przez cały dzień szukałem na jutro opieki dla dziecka, bo chwilowo zostaliśmy sami, ale się udało.

A prognozy zapowiadaja przelotne opady dopiero wieczorem.
Też jestem przyczajony, może pogoda dopisze :-)
Nie śmiałbym prosić Pana Panie Jurku o przełożenie ustawki, ale w ten sam dzień(jutro) są rozgrywane zawody na Globusie - GP Lubelszczyzny w XC i większość forumowiczów nie może uczestniczyc w tej ustawce, a myślę, że to bylaby bardzo fajna i liczna ustawka dla ludzi z forum ale za tydzien Wink)
Pozdrawiam
Campino napisał(a):przełożenie ustawki, ale w ten sam dzień(jutro) są rozgrywane zawody na Globusie

Nie wiem czy zauważyłeś ale są chętni na ustawkę Jurka.
I teraz ma dylemat :mrgreen:
Pewnie powie im, że nigdzie nie jedziemy bo są zawody na Globusie.
No chyba, że będzie jeszcze więcej chętnych na ustawkę to może by tak zawody przełożyć :-P
Wszak ustawki Jurka są bardziej znane i słynne niż GP lubelszczyzny :mrgreen:
Jeśli Jesteś fanem ustawek Jurka to pocieszę Cię, że nic nie wspomina o pożegnalnej ustawce :mrgreen:
I podobnie jak Jego imiennik jeśli już coś robi, to do końca świata i jeden dzień dłużej :-D
"Nie wiem czy zauważyłeś ale są chętni na ustawkę Jurka.
I teraz ma dylemat
Pewnie powie im, że nigdzie nie jedziemy bo są zawody na Globusie.
No chyba, że będzie jeszcze więcej chętnych na ustawkę to może by tak zawody przełożyć
Wszak ustawki Jurka są bardziej znane i słynne niż GP lubelszczyzny "

Ach jak ja kocham ironię :|

Nie powiedziałem wprost Panie Jurku, Pan przekłada tę ustawkę, bo jutro są zawody i nie bedzie chętnych. Po prostu delikatnie wspomniałem o możliwości.
Campino napisał(a):Ach jak ja kocham ironię

Oj pewnie, że było trochę ironii :lol:
Ale niech inni też mają więcej możliwości do wyboru.
I powodzenia na zawodach. Tylko nie dziękuj :-D
Stron: 1 2 3 4