Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Akcja ulotkowa - Europejski Piknik Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Nie piszę w nagłówku ani dat, ani godzin bo to będzie na żywo :-D . Krótko mówiąc potrzeba osób, które będą rozdawały ulotki i rozwieszały plakaty. Generalnie już część się zgłosiła, ale musimy to jakoś uporzadkować. Proszę wpisywać się kto jakie i gdzie zadania podejmuje.
Ja zaczynam w niedzielę 1 maja. Proponuję spotkanie na mostku przy Janowskiej o godz. 15.00. (godzina ze względu na transmisję beatyfikacji i obiad) Optymalnie widziałbym to tak:
- dwie osoby zostają na mostku i rozdają wszystkim przez 15 minut, a następne 15 minut tylko wracającym z zalewu (później dojeżdżaja nad zalew)
- dwie osoby na wyjeździe ze ścieżki rowerowej na tamę
- dwie osoby jadą w kierunku Dąbrowy
- dwie osoby jadą w kierunku Mariny
Szczegóły dogadamy na miejscu.
Wiem, że są osoby, które mają rozwozić plakaty i ulotki do sklepów rowerowych. Proszę się ujawnić ;-) i czy obstawią wszystkie sklepy. Także w innych miejscach Lublina.
Każdy pomysł na dobre dotarcie z informacją mile widziany no i osobisty udział.
Zapraszam, będzie rekreacyjnie :mrgreen:
ja mogę ulotki rozdawaćSmile
Peke napisał(a):ja mogę ulotki rozdawaćSmile
A czemu nie, też wpadnę... przynajmniej powinienem się wyrobić :>
Ulotkami i plakatami w sklepach rowerowych ma się zająć Aga 84 i Niunia
Chcę zabrać ulotki i plakaty i rozdam je.... ( o 15 -tej na Janowskiej, na mostku) nie koniecznie na ścieżce rowerowej...
Monika napisał(a):Ulotkami i plakatami w sklepach rowerowych ma się zająć Aga 84 i Niunia

Ważne przy okazji zrobic rozeznanie jakie mają nastawienie na dalszą współprace z RL. Najlepiej jakby już w sobotę załatwić te sklepy bo mało będzie czasu dla klientów w przyszłym tygodniu. Jakby trzeba pomóc to dajcie znać. Trochę tych sklepów jest.
Jurek S napisał(a):
Monika napisał(a):Ulotkami i plakatami w sklepach rowerowych ma się zająć Aga 84 i Niunia

Ważne przy okazji zrobic rozeznanie jakie mają nastawienie na dalszą współprace z RL. Najlepiej jakby już w sobotę załatwić te sklepy bo mało będzie czasu dla klientów w przyszłym tygodniu. Jakby trzeba pomóc to dajcie znać. Trochę tych sklepów jest.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nastawienie takie jak najdłuższy łańcuch. A dokładniej to zobaczymy co jutro na miasteczku będzie otwarte to zostawimy plakat i sklepy z rowerami w centrum. Co nam się na miasteczku nie uda załatwić to w środę się dołoży. Reszta niech zajmie się LSM i okolice, i gdzie tam są jeszcze sklepy, bo nie wszystkie znam. W niedziele jestem do ulotek, ale czy zostały odebrane wszystkie ulotki ja dostałem tylko 200 szt. Komu plakaty to zgłaszać jutro do 10 i w niedzielę, będę do 14.30 w domu.
Wojciechu, które ze sklepów robicie?
http://rowery.teatrnn.pl/node/195/Sklep ... w_Lublinie
Jurek S napisał(a):Wojciechu, które ze sklepów robicie?
http://rowery.teatrnn.pl/...rowe_w_Lublinie


Jurku a może bardziej aktualnie z własnego forum :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3538
Pod zamkiem mamy dwa, Inti, Centrala, Tuora, Inżynieria, Decathlon, GO Sport, Pama Sport, do reszty sklepów możemy nie dać rady dotrzeć. Potem idziemy na miasteczko UMCS. Nie mam zgłoszeń kto chce plakaty. Po 10 łapać mnie tylko na gsm gdzie jestem.
Stron: 1 2 3 4 5