Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30 czerwca LKJ-godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Krzysiek, na starym forum był taki test na cyklozę. Ty masz chyba już mocno zaawansowaną :mrgreen:
Ja dzisiaj niestety odpadam. Życzę dobrego kręcenia :-D
Znalazłem ten test, tutaj forum, na którym można znaleźć adres i zamieszczać swoje wyniki w osobnych tematach: http://forum.rowerowylublin.org/viewforum.php?f=58

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Ja się wybiorę dzisiaj.
Wyszło mi poniżej 200 :-( , muszę trochę pojeździć.
kola napisał(a):Sorki, że smaruję wpis pod wpisem...ale temat jest dosyć bieżący..i chce mieć świeższą notkę. Będzie ktoś pod LKJ-tem w ogole? Zajeżdżać do kultowego miejsca czy się nie oglądać i jechać przed się? :-)
Pozdrawiam
-Krzysiek

Ja będę miał pewną sprawę do Ciebie wiec możesz zajechać pod LKJ na 18.00.
Ja już dziś około 12 kręciłem z kumplem Wink więc odpadam . Wyszło mi 55.6 km srednia 23.6.
No ja też się nie pojawię... Pogoda mi nie pasuje za bardzo...
Wyjdzie na to że trzeba będzie przed piorunami uciekać lub slalomem pomiędzy nimi.
Dziś odpadam ;-) ale będzie jeszcze okazja.
Miłej jazdy.
kola napisał(a):dziwne, że się Bart jeszcze nie zapisał. :-)
przepraszam że nie dokonałem o odpowiednio wczesnej porze zapisu na wycieczkę :-D , gdyby nie grzmoty z nieba chyba bym przespał ustawkę, ale już spoko luz, wkładam gacie...
Bart - zatrzymaj ludzi jeszcze chwilę - jadę.
nie wiem czy w odpowiednim miejscu dokonuję wpisu bo tutaj podobno jeździ się "Rekreacyjnie i turystycznie", a My raczej rekreacyjnie nie pedałowaliśmy :lol:
Wielkie Dzięki Panowie za piękną jazdę i do następnego!
U mnie na liczniku 53,5km ze średnią 27,0km/h :-D
Bart napisał(a):nie wiem czy w odpowiednim miejscu dokonuję wpisu bo tutaj podobno jeździ się "Rekreacyjnie i turystycznie"
Słyszałem za plecami to szemranie, ale niedługo potem daliście taką zmianę, że nadążyć nie można było :-D
Pod koniec brakowało energii, bo nic na drogę nie wziąłem, ale najważniejsze, że łańcuch wytrzymał ;-)
Taka wycieczka to piękna sprawa. Dzięki :-)
Stron: 1 2