Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Beskid Sądecki - Beskid Żywiecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

haladinho

...
Jadę
Jak to koncepcja to sobie napiszę . Super , ale może moją koncepcję byśmy zrealizowali
http://www.bikemap.net/route/871911
w dniach 16.06-20.06 Mi tylko niestety ten termin odpowiada.
i Nadbużański Rajd byłby osiągalny, a może wypad , dzień wcześniej (po Bożym Ciele -do Kodnia-info wkrótce rzucę)
Wypad dookoła woj. lubelskiego - 5 dni z sakwami wzdłuż granic naszego województwa, spanie, w namiotach -wersja ekonom , lub normal w" agro".Dziennie wyszłoby około po 200 km. Rzecz do obgadania. Sorry za post.
piłeś? nie pisz na forum ;-)----nie zauważyłem Confusedhock:

BADEVIL

Endriu68 ale no właśnie zawsze jest jakieś ale tu chodzi o wypad w teren górzyste.

Twoja propozycja jest jak to się teraz mawia "Zajefajna" z tym, że daleko w niej od gór :->


Aaaa zapomniał bym jak załatwię wolne to jadę mówiąc inaczej postaram się :mrgreen:
No fakt Artur, ale palce mnie swędziały i źle doczytałem:
haladinho napisał(a):Jak ktoś ma podobną/inną koncepcję, więcej terenu, mniej sakw, trochę inny termin czekam na propozycje.
pomyślałem ,że więcej sakw , mniej terenu (poplątałem).Rzucę na forum po 14 maja swoją koncepcję.
Odświeżam temat.

Pierwsza ekipa wyjeżdża 21 czerwca (wtorek), a z racji tego, że ja będę wolna dopiero 22 (środa) to szukam ewentualnych chętnych na dojazd ze mną. Powrót w niedzielę. Wyjazd przynajmniej z mojej strony nie jest jeszcze pewny.

Ewentualne szczegóły później na pw.

haladinho

...

BADEVIL

Temat równie ważny a może nawet najważniejszy.

Nie zapomnijcie zabrać kąpielówek Idea
BADEVIL napisał(a):Temat równie ważny a może nawet najważniejszy.

Nie zapomnijcie zabrać kompielówek Idea

I leżaka z parasolem Smile

BADEVIL

Poważnie mówię tyle razy co trafiła się już okazja a ja nie miałem kąpielówek teraz zabieram je zawsze ze sobą niezależnie gdzie jest wyjazd.

Kilka razy już się przydały więc może i tym razem Idea
Stron: 1 2