Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.05.2011 g. 16:50 Stary most na Kalinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuje popołudniowo odwiedzić rejony na północ od Lublin.
Trasa będzie wyglądać mniej więcej tak: LINK
Planuje tempo lekkie z reszta trasa nie za długa 33 km tak na 2-2,5h
Jakby nam przyszło do głowy popędzić jeszcze gdzieś dalej i nagle się ściemniło będą potrzebne lampki.

START o 17:00
Gdyby zanosiło się na burze albo padał deszcz to sobie darujemy z prognozy wynika że mogą być jakieś przelotne opady
jak mi wyschną ubrania do jutra to będę :-D
wygląda na to, że wreszcie się mi uda pojechać ;-) do zobaczenia
Pogoda wygląda że się utrzyma więc jedziemy.
Jeżeli byli by chętni na wyruszenie z opóźnieniem do 30 min. to proszę dać znać na forum w ciągu 20 min.
Mozna sie podlaczyc jeszcze? (jesli jazda za dnia bo oswietlenie kiepskie..) Smile
Nie planuje po zmroku jazdy wąskimi ścieżkami więc jeżeli masz jakieś pozycyjne tak aby inni cie widzieli to nie ma problemu. Zobaczymy jak ekipa się zbierze i jak będzie nam szła jazda. Jeżeli będzie szło dobrze i będą chęci wtedy rozszerzymy trasę (może nawet o lasy Kozłowieckie). Jeżeli wyjdzie po normalnej trasie to do 19:45 napewno wrócimy.

Start bez zmian o 17:00.
Wróciłem, niestety musiałem odbić trochę wcześniej ale nauka w "Klonowicu" zobowiązuję Undecided . Najfajniejsza ustawka na jakiej bylem. Żwawo, miło, no i te krajobrazy. Normalnie bajka. :-D
No i mamy kolejne miejsce przyjazne rowerzystom - sklep w Dysie ;-)
Dzięki całej pięcio a później czteroosobowej grupie.
Zrealizowaliśmy plan max. czyli najpierw ciemięga, a już okrojona grupa udała się do lasu, a dokładniej po lasach kozłowieckich.
a teraz statystyki:
dystans od drzwi do drzwi z licznika 65,1km
Średnia z licznika 19,5 km/h
V max 41,9 km/h
czas jazdy 3:19
a tutaj zrzut trasy
Dziekuje, super bylo Smile
U mnie (wrotkow) dst: 78,76km
vmax 44,2
To ja się tu uzupełnianiem kalorii zająłem po powrocie, a koledzy już statystyki porobili - ładnie!
Ustawka naprawdę klimatyczna, ma się sentyment do tych okolic ;-)
Ja dobiłem do 70 km w dystansie, maxspeed 51 km/h.

Pozdrawiam
Stron: 1 2