Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: KFIAT_środa_11.05.2011_LKJ godz.18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Czekamy na fotki od Panów Krzysztofa, Sylwka i Józka. Niecierpliwimy się wręcz Smile
michalbrodowski napisał(a):Czekamy na fotki od Panów Krzysztofa, Sylwka i Józka. Niecierpliwimy się wręcz Smile

A może by jakąś cenzurę na początek :lol:
Hahaha! Jurek, przecież chyba się o nic nie obawiasz? TongueP Ty taki spokojny, ułożony, poprawny Tongue
Wrzućcie te super foty Jurasa!!! Big Grin
Popieram apel Michała. Mnie też najbardziej ciekawią fotki, pokazujące niezwykłe moce Jurka. :mrgreen:
Widzę, że na forum jest więcej niecierpliwców, nie ja jedna ;-) Czekamy więc na fotki.
Najbardziej niecierpliwy to pewnie jest teraz Jurek Tongue Ciekawe czy zjadł już całe paznokcie Wink
Na moje foty musicie poczekać. Padł mi twardziel w lapku :-( i nie mam jak zgrac fotek.
Pra?onyRabarbar napisał(a):Na moje foty musicie poczeka?. Pad? mi twardziel w lapku :-( i nie mam jak zgrac fotek.
Na moje równie? bedzie trzeba poczekac, jednak dla wspomnianych Jurka paznokci (facepalm) pewnie warto Wink
Oj nakręcacie, nakręcacie :-D
Jurek S napisał(a):Oj nakręcacie, nakręcacie :-D
A bo i jest co nakręcać :mrgreen:
Sam przyznasz, że Twoje akcje poKfiatowe (księżycowe ;-) ) nie należały do serii codziennych :-P :-P :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8