Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Najbardziej buraczany sklep
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Który ze sklepów rowerowych waszym zdaniem jest najfajniejszy? Ale nie pod względem asortymentu. Chodzi mi o to do jakiego najchętniej wracacie, bo obsługa jest fajna i profesjonalna i chętnie do niego wracacie właśnie z tego powodu mimo, że czasem czegoś nie mają. A gdzie waszym zdaniem obsługa jest buraczana Smile

Jak dałem za mało sklepów a jakiś jest godny uwagi to proszę o sugestię.

Celowo pominąłem supermarkety także te sportowe.
Z tego co pozostało po zeszłorecznej serii zamknięc sklepów rowerowych
najbardziej pasuje mi Inżynieria Rowerowa, Bikeboys (tych nadal poznaje ale miło tam się zalatuje- jest dobra faza w tym sklepiku ;-)). Lubię Intisport, ten sklep dba o to, żebym za dużo nie wydał (zniżki na tajne hasło... 8-) )
Reszta przeciętnie a w jednym sklepie staram się nie kupywac:

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2076

Lektura długa i ponura Undecided
marcin0604 napisał(a):(zniżki na tajne hasło... 8-) )

jakie to hasło :mrgreen:

gdzie jest intisport bo chyba mam coś z pamięcią?
to niezwykle skomplikowane hasło, potrzebna jest znajomośc alfabetu Majów oraz umiejętnośc posługiwania się rylcem, brzmi:
ROWEROWY LUBLIN
tadaaaa.. 8-)

Inti jest zaraz za Bramą Krakowską na naszej piknej starówecce.
Wypadałoby dodać jeszcze sklep przy ul. Wojciechowskiej 5a. Świetna obsługa, możliwość negocjacji ceny, uczciwość. To jest mój ulubiony sklep, chociaż Bike Boys też śmiało polecam - sami rowerowi pasjonaci ;-)
najchętniej wracam do Inżynierii, szczególnie teraz kiedy można nogi wyciągnąć na kanapie :mrgreen:
popierdaczyć o głupotach, zakuć komuś łańcuch za dychę lub zmienić dętkę :mrgreen:
Paweł K. napisał(a):Wypadałoby dodać jeszcze sklep przy ul. Wojciechowskiej 5a. Świetna obsługa, możliwość negocjacji ceny, uczciwość

dodajemy głos zaocznie, bo już niestety nie można edytować ankiety

Wojciechowska głosów - 1
W ankiecie: "Sklep na Zana obok dawnego Rojaxu nazwy nie pamiętam": - INTER SKI - rzut beretem ode mnie, ale nie polecam - pracownikom przydałoby się szkolenie z Obsługi Klienta.... Ja oddaję swój głos na "Rowerowych chłopców" :-) z ul. Glinianej
Paweł K. napisał(a):Wypadałoby dodać jeszcze sklep przy ul. Wojciechowskiej 5a. Świetna obsługa, możliwość negocjacji ceny, uczciwość. To jest mój ulubiony sklep

mój również.
Sklep nazywa się DOBRE ROWERY. Kupiłem tam już masę rzeczy i zawsze byłem bardzo zadowolony.

więc drugi głos na "Dobre Rowery" przy Wojciechowskiej 5A

BADEVIL

MindEX Ale nie ma takiej opcji w ankiecie :mrgreen: głos się nie liczy :-P
Stron: 1 2 3