Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: "Garby" na ścieżce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Znajdują się przed wiaduktem, pod którym się przejeżdża tuż przed tamą nad Zalewem. Niespecjalnie widoczne, a szczególnie na tym drugim fajnie wyrzuca.
Zgłaszałem to już jakiś czas temu, ale skoro problem nie dotyczy normalnej jezdni, dla szanownych urzędników zbyt dużym wysiłkiem jest udzielenie odpowiedzi. Jakiejkolwiek.
Gdzie to wysyłałeś?
mamut77 napisał(a):Zgłaszałem to już jakiś czas temu, ale skoro problem nie dotyczy normalnej jezdni, dla szanownych urzędników zbyt dużym wysiłkiem jest udzielenie odpowiedzi. Jakiejkolwiek.

Nie jestem może pracownikiem państwowym, a że kocham :-P urzędników to postaram wczuć w ich pracę i odpowiedzieć na w/w problem.

"Szanowny Panie mamut77, garby powstały na skutek pojawienie się w okolicy kretów.
Niestety krety są pod ochroną i maja teraz okres lęgowy, więc nie możemy w tej nic sprawie zrobić.
Proponuje Panu przesiąść się z hardtaila na full suspension.
Pozdrawiam
Urzędnik"
Aleksander W, uszkodzona nawierzchnia, podobnie jak w wypadku dziur i ubytków, czyli Wydział Dróg i Mostów. No chyba że źle mi się wydaje. Ale jeśli nawet, to w takim razie ktoś powinien mi choćby zasugerować, co bym spadał na drzewo z pretensjami, bo to nie ich broszka.

PrażonyRabarbar, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
No to pomyliłeś adresy, DDR poza pasem drogowym jest obecne w gestii Wydziału Gospodarki Komunalnej.
Z kolei DDRy w pasie drogowym przeszły pod zarząd WDiM - jak wysłałem do WGK zgłoszenie o zbitej szybie na ul. Grygowej to po jakimś czasie dostałem odp. z WDiM że posprzątali. Czyli w jedną stronę wydziały przekazały sobie pismo, w drugą jak widać nie bardzo.
Człowiek ciągle uczy się czegoś nowego :-) . Dzięki.
Do WGK wysłane, czyli wkrótce temat powinien być załatwiony, bo akurat ten wydział reaguje na zgłoszenia mniej więcej tak jak powinien.
Z reguły sobie przekazują, jak byłem na stażu w UM to często krążyłem między WDiM, Architekturą itp Smile
https://picasaweb.google.com/lh/photo/c ... directlink

taka sobie dziura, całkiem spora, przy skrzyżowaniu al.JPII i al. Krasnickiej, jak ktoś w to wpadnie to może sobie zrobić duże kuku
Właśnie wróciłem z trasy (u mnie o tej porze to normalka) :-)
Dlaczego piszę o tym tutaj?
Korzystając z małego ruchu o tej porze pozwoliłem sobie na powrót do domu korzystając z drogi rowerowej od mostu na Cienistej do Muzycznej.
O tak późnej porze korzystam z oświetlenia typowego dla Nocnego Patrolu.
Ale nawet w ciągu dnia trudno byłoby utrwalić aparatem różne niebezpieczne miejsca.
Praktycznie musiałbym zejść z roweru i iść pieszo i robić zdjęcia.
Dotychczas największym problemem było zarastanie trawą, wystające gałęzie.
Obecnie stan kostki jest fatalny!
Wiele miejsc bardzo niebezpiecznych.
Oprócz złego stanu (kostka) na odcinku Marina - "Pod Kasztanami" droga jest wysypana piaskiem. A jest to odcinek z dosyć ostrymi zakrętami.
Jak wspomniałem ilość niebezpiecznych miejsc jest tak duża, że mam prośbę do koleżanek/kolegów mających kamerkę na rowerze/kasku.
Bo chyba tylko w ten sposób należałoby dołączyć załącznik dla osób/wydziałów odpowiedzialnych za stan drogi rowerowej.
Wracając zaś do głównego tematu:
mamut77 napisał(a):Niespecjalnie widoczne, a szczególnie na tym drugim fajnie wyrzuca.
To nie jest żart ale odnoszę wrażenie, ze ten garb zrobił się większy i bardziej niebezpieczny.
Garb jeden (albo dwa) jest (są) na Al. Spółdzielczości Pracy na wysokości Decathlonu. Ja tam się przyzwyczaiłem że full jest idealny na dojazdy do pracy i mnie takie górki bawią, bo można na na ich pompować żeby przyspieszyć bez pedałowania, ale piszę bo pewne nie każdy lubi.
Jak będę pamiętał to w poniedziałek jadąc do roboty zrobię pseudo zdjęcie pseudo aparatem z komórki.

A tak generalnie... Szkoda zdrowia na twardeogony, osy czy jakieś tam tępe koła. Wink
Stron: 1 2 3