Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Nowa ścieżka rowerowa wokół zalewu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /789430315

Ciekawe jak im to wyjdzie, swoją drogą czasem fajnie jest pojeździć po leśnych wertepach a nie po kostce (sic! znowu kostce).
Tam będzie asfaltobeton, w artykule jest błąd.
Stojaki na rowery będą najprawdopodobniej U-kształtne.
Wschodnia czesc zalewu ma swoj urok ze wzgledu na wlasnie ta dzikosc o ktorej pisza w DW. Szkoda ze zoraja to i poloza chodnik.
Było spokojnie i w miarę luźno po tej stronie Zalewu, teraz położą coś i zacznie się tam spory ruch, nie tylko rowerowy, ale i pieszy. Mam nadzieję, że ten nowy odcinek nie zastąpi żółtego szlaku pieszego.
Cytat:Ścieżka będzie miała taki standard jak ta po zachodniej stronie przy Zemborzycach
znów zrobią ławki na których nie wiadomo czy siadać czy się kłaść? :-)

znając standardy budowania to pewnie jakiś fajny obecnie kawałek zepsują żeby zadowolić własne ambicje

moim zdaniem biorą się za ścieżki nie tam gdzie trzeba, w lesie przy zalewie nie jest tak źle jak piszą spokojnie można przejechać

ale wiadomo, urzędnicy kilka lat temu przypomnieli sobie że istnieje takie coś jak Zalew Zemborzycki i pchają się z czym się da w to miejsce, może dożyjemy czasów kiedy wyrąbią las i osiedle tam postawią :-P

słyszałem że chcą go przemianować na Morze Lublin, postawić latarnię morską etc., paranoja
Ta trasa ma biec równolegle do jezdni ulic Cienistej i Osmolickiej.
Projekt nie precyzuje rodzaju wybranej małej architektury - jest maksymalna kwota w której trzeba się zmieścić. Stojaki jak pisałem prawie na pewno U, co do reszty to będę starał się dowiedzieć.
ja to liczę na to, że jak już ogrodzą cały zalew ścieżką, to nie spoczną na laurach i zaczną
robić w jakiś innych miejscach, byle się znów czegoś egzotycznego na długo nie uczepili.
W skrócie - fajnie, że budują i oby zrobili, ale cieszyłbym się znacznie bardziej jakby ten
artykuł dotyczył jakiegoś nowego odcinka "w", a nie "za" Lublinem [:
Nie mogę się doczekać kostki w SG :!:

BADEVIL

E tam kostka ja wolę czarny asfalt i smołę :mrgreen:

maYkel

O toto. I kostka na górkach czechowskich!
Stron: 1 2 3 4