Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziś usłyszałam o tym miejscu i po miłym zaskoczeniu postanowiłam się zalogować.
Mam na imię Ewa (w żadnym wypadku nie Ewka Wink, pełnoletnia od jakiegoś czasu, ale to nie jest aż tak istotne.
Jak już zdążyłam zauważyć aż gęsto tu od przyszłych psychologów. Ja już ten tytuł posiadam, ale to też niezbyt ważne.
Rower posiadam od kilku tygodni i totalnie mnie wciągnęło.
Forma póki co w fazie wstępnego rozwoju i śmiałości nie mam przyłączyć się do jakiejś zbiorowej jazdy.
Mieszkam obok Starego Gaju i eksploruję z wielką przyjemnością leśne tereny.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i z zaciekawieniem oczekuję co będzie dalej Smile
Witaj

Zapraszamy na ustawki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Witaj :-)
majeczka58 napisał(a):Mieszkam obok Starego Gaju i eksploruję z wielką przyjemnością leśne tereny

Pora na eksplorację innych leśnych terenów :-D
Witamy i zapraszamy na ustawki, szczególnie na babskie oczywiście ;-)
No i oczywiście na rekreacyjne :-D
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie.
Dziś przejechałam moje pierwsze 25 km po Lubelskiej ziemi Wink
Dla takich zapaleńców jak Wy to mały powód do dumy, ale pozwolicie, że ja się jeszcze lekko lekko pocieszę.
Pozdrawiam Wszystkich
Cześć Ewa - nie Ewka :-) hmmm, ale dlaczego 58 ????
Gdybym była majeczką69 to element tajemniczości całkiem by przepadł Wink jesteś drugim mężczyzną w ostatnim czasie zaintrygowanym tym drobnym szczegółem
próbuję sobie wyobrazić 58, hmmm, ale jakoś tego nie jestem w stanie pojąć... ;-)
Może 85 będzie małą podpowiedzią...
Stron: 1 2