Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Brzmi tak zachęcająco, chyba też się wybiorę Smile
ja będę zapewne w stroju Mazovi bądź jak zakupie Skandi, planuje wrócić koło 14 - 15. Jak chcemy wracać grupą to najlepiej ustalić godzinę i miejsce zbiórki w Nałęczowie.
chętnie się z wami zabiorę, w obie strony na dwóch kółkach ma się rozumieć ;-)
Ja też jadę i wracam.
ma jedno pytanie czy osoby które się wybierają wykupują ubezpieczenie??
Czy podpisują oświadczenie(które nie jest weryfikowane) i jadą???
gello1, niezłe zadałeś pytanie Wink jeśli ktoś odpowie Ci wprost, że NIE kupuje ubezpieczenia i podpisuje oświadczenie, to przyzna się publicznie do pisemnego poświadczenia nieprawdy. tak więc wątpię, by ktokolwiek Ci takiej odpowiedzi udzielił.

ja mogę Ci powiedzieć, co o tym sądzę:
- organizator trochę przesadza z tą koniecznością wykupienia ubezpieczenia NNW,
- pewnie mało kto je wykupi, a każdy podpisze oświadczenie,
- ubezpieczenia NNW na takie jednorazowe imprezy są tanie, więc opłaca się kupić i mieć święty spokój Smile tylko trzeba się rozejrzeć.

Tak więc, nieco zmieniając Twoje pytanie, pozwolę sobie poprosić tych, którzy kupują takie ubezpieczenie, o wskazanie ubezpieczyciela i podanie ceny. dzięki Wink
gello1 napisał(a):ma jedno pytanie czy osoby które się wybierają wykupują ubezpieczenie??
Czy podpisują oświadczenie(które nie jest weryfikowane) i jadą???

Dyskutowaliśmy już o tym.
Ostatecznie wychodzi na to, że każdy na własną odpowiedzialność oświadcza, że ma takie ubezpieczenie podobnie jak ważne (cokolwiek by to znaczyło) badania lekarskie.
Dochodzi zatem ewentualna odpowiedzialność za złożenie fałszywego oświadczenia :mrgreen:
Ale o wygórowanych wymaganiach wspomniała już Asia (edycja: i przed chwilą Krzysiek).
Natomiast sam przejazd zapowiada się bardzo atrakcyjnie.
Tak liczebnej (nie wątpię) ustawki jeszcze nie było a w przypadku porównania do Masy Krytycznej tak długiej :-D
I podobno Czesław Lang będzie osobiście brał udział w tej paradzie.
Zatem warto i oby była to kolejna impreza w rowerowym kalendarzu Lublina :mrgreen:
MindEx napisał(a):o wskazanie ubezpieczyciela i podanie ceny
oraz wskazanie lekarza, który wyda:
"ważne badanie lekarskie, dopuszczające do udziału w Paradzie Rowerów."
mój lekarz popukał się w czoło i wysłał do psychiatry.
http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=455 pkt.5 regulaminu w całości.
tkt napisał(a):mój lekarz popukał się w czoło

Żeby było jasne o co chodzi Tomkowi...
To ma być: ważne badanie lekarskie, dopuszczające do udziału w Paradzie Rowerów
Gdyby ktoś niechcący miał "dopuszczenie" do samego maratonu to do Parady się nie liczy :-P
Ale może już dość tej ironii bo zniechęcimy zamiast zachęcać :mrgreen:
Panie i Panowie... oświadczamy i jedziemy :mrgreen:
ja pier... te wszysttkie regulaminy i badania.JadęęęęęęTongue :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11