Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ktoś by się pisał z formułowiczów się wybiera na Paradę Rowerów?
Wiadomość pod linkiem: http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=455
Ja chętnie pojadę, chyba, że będę padnięty po sobotnim maratonie. Mogę z osobami z Jakubowic, Dysa, Choin się umówić i na pl Litewski się wybrać.
Szykuje się fajna megaustawka :mrgreen:
Pamiętajcie jednak o ważnym badaniu lekarskim, dopuszczającym do udziału w Paradzie.
Trochę szkoda, że organizator nie pomyślał o możliwości pisemnego oświadczenia uczestnika. Takie praktyki są stosowane na zawodach (chociażby dzisiejszych E.Leclerc Toro MTB Cup 2011).
W praktyce może się okazać, że połowa chętnych zostanie odesłana "z kwitkiem" :-P
hmm ja nie widzę w tym regulaminie, że uczestnik musi posiadać ubezpieczenie i badania tylko, że musi podpisać oświadczenie że takie ma :roll: trochę wygórowane mają wymagania ....

Cytat:5.Każdy uczestnik Parady musi na starcie podpisać stosowne oświadczenie o posiadaniu obowiązkowego ubezpieczenia NW i ważnego badania lekarskiego, dopuszczającego do udziału w Paradzie Rowerów.
a co myślisz, że będą sprawdzali? Napiszę do organizatorów i się dowiem Smile oczywiście poinformuje Smile
Trochę za szybko napisałem... mea culpa... :-)
Różnica jest w tym, że w zawodach wystarczyło oświadczenie, że "stan zdrowia zezwala mi..." a w Paradzie oświadczenie, że posiadam zezwolenie od lekarza.
truskafka napisał(a):trochę wygórowane mają wymagania ....

I to na wspomnianym przykładzie miałem na myśli :-D

Jakub.P napisał(a):a co myślisz, że będą sprawdzali?

Podejrzewam, że każdy będzie musiał takie oświadczenie podpisać.
Jest to przecież forma zabezpieczenia dla organizatora.
no raczej sprawdzać nie będą, skoro chcą oświadczenie, mam wrażenie, że wiedzą o tym, że to zaporowe wymagania, i na jeden wyjazd nikt ubezpieczenie nnw sobie raczej nie wykupi czy badań nie zrobi, dlatego zostawiają furtkę żeby impreza nie była bezludna Big Grin
jeżeli będzie tylko podpis oświadczenia, bez pokazywania świstka, to okej Smile Jeżeli o tym mówicie, sorry piszecie
Jakub.P napisał(a):jeżeli będzie tylko podpis oświadczenia, bez pokazywania świstka

Tak to oczywiście rozumiem - bez pokazywania świstka.
Ale oczywiście i o konsekwencje podpisania oświadczenia nie mając zaświadczenia od lekarza.
W zawodach MTB organizator też się zabezpieczył ale regulamin był bardziej liberalny :-D
A w tym przypadku szkoda byłoby ludzi zniechęcać.
No ale organizatora też pewnie trzeba zrozumieć.

Edycja:
Ale może nie martwy się na zapas.
Jurkowi dzisiaj pogoda zepsuła ustawkę do Nałęczowa więc za dwa tygodnie zabierze tych co nie załapią się z grupą Parady :lol:
Wiadomo, że się organizator chce zabezpieczyć Smile
darist napisał(a):Jurkowi dzisiaj pogoda zepsuła ustawkę do Nałęczowa więc za dwa tygodnie zabierze tych co nie załapią się z grupą Parady :lol:

ja to właśnie na to liczę, dziś po cichu miałam nadzieję, że ten wyjazd do skutku nie dojdzie :oops: :roll: bo smaka mam na taką jazdę jak zapowiadał, a za dwa tygodnie zapowiada mi się wolny weekend :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11