Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.05.2011 17:05 Decathlon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeżeli klimaty koncertowo majówkowe komuś nie odpowiadają, a miałby ochotę trochę pojeździć w umiarkowanym tempie to zapraszam.
Trasa będzie wyglądała mniej więcej TAK
Lampki mogą się przydać jakby tradycyjnie nas gdzieś dalej poniosło.
Przy spokojnym tempie wyjdzie 3,5h
Gdyby wyskoczyło coś burzowo - deszczowego nie będziemy się napinać na jazdę.

Start 17:15
Jeżeli nie będzie chętnych do jutra do 15 nie zaglądam pod Decathlon
nie za spokojne te tempo? mi się wydaje że na 2,5 godziny mozna się przygotować...i to wcale nie goniącSmile
Paweł z tobą to w 2h na upartego dało by radę to zrobić. Zakładam więcej czasu bo są tam fragmenty, których nie znam zbyt dobrze, a do tego ma być jutro 24C.

BADEVIL

A to będzie trasa asfaltem :?:
Trasa jak najbardziej mieszana. Asfalt , polne drogi, w jednym miejscu może być nawet "przeprawowo" (krzaki). Wierzę w siły Pawła.
A dałoby się beż światełek, ponieważ dzisiaj gdy jechałem nad zalew całe się stłukły?
W sumie ciemno się robi po 20:00
koperek118 napisał(a):A dałoby się beż światełek

Daniel z takimi pytaniami to do: :mrgreen:
http://kwp.lublin.pl/index.php?action=p ... on_id=1368
Sory za OT :-P
Ostatni daliśmy radę zrobić mniej więcej 60km do momentu, aż były potrzebne lampki. Trasa była dobrze znana i nie było akcji losowych w postaci "kapcia". Lepiej żebyś coś miał jako pozycja na tył (w razie kontroli panów policmajstrów)
koperek118 napisał(a):A dałoby się beż światełek, ponieważ dzisiaj gdy jechałem nad zalew całe się stłukły?
W sumie ciemno się robi po 20:00
Na miejscu ustawki na pewno coś dokupisz ;-)
Daniel spokojnie bez świateł da radęWink narzucimy tempo najwyżej żeby się przed zmrokiem wyrobićWink
Stron: 1 2 3