Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: sobota 21.05.2011 godz. 13 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Proponuję ustawkę spod lkj > szlakiem rowerowym do niedrzwicy > borzechów > kłodnica > kępa > chodel > bełżyce > konopnica > lublin

W razie potrzeby będzie można skrócić traskę, ale mam nadzieję, że taka potrzeba nie zajdzie. Z moich obliczeń wynika, że będzie to traska na jakieś 80-90km.
Jakie tempo przewidujesz??
Wszystko jest zależne od tego, kto jutro pojawi się pod LKJ. Ja mogę się dostosować do tempaWink
BędęSmile
pojawię się
Powinienem być.
Mam po drodze jeszcze coś do załatwienia, w razie czego to: 721270808. Ale powinienem zdążyć.
Tiaaa, będę :-)
Ustawka się odbyła. Było nas 5. Dystans zaraz ktoś poda(u mnie ok. 134km). Na mapkę też liczę. Fotek nie ma, mimo najszczerszych chęci.

Wymęczyłem się dzisiaj.
Dojechałem do domu ok. 19.

Ja wiedziałem, że tak będzie, skoro pojawi się Peke - 101,290km, czyli rekord życiowy przejechanej odległości jednego dnia, pobity o 500m :lol: . Ze średnią o 1km lepszą - 24,5km/h. I to jeszcze chyba jakaś 1/4-1/3 trasy była po terenie.

Dzięki, że trochę na mnie czekaliście i użyczaliście cienia aerodynamicznego :-P .
Ostatnie 30km do Lublina, to było jakoś ze średnią ok. 30km/h.

P.S. Żeby nabić do tej stówki to znowu musiałem kawałek za dom pojechać :-> .

Dzięki za jazdę.
Stron: 1 2