Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.05.2011 Skandia Nałęczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam podwózki do Nałęczowa Smile gg: 4183247 lub tel. 721163263 lub wiadomość forumowa
Podpinam się pod prośbę. Miałem jechać pekapem i w razie czego pewnie nim pojadę ale fajnie by było z kimś. Więc jeśli jest ktoś, kto miałby wolne miejsce to ja poproszę.
mam 1-2 wolne miejsca ,jest tylko 1 problem- jeden uchwyt na rower jak ktos ma uchwyt na dach to moge jutro rano zapewnic podwozke Smile,gg 1615142
Z powrotem planuję wracać rowerem może byłby ktoś chętny się dołączyćSmile
Dorota
Flower123 napisał(a):Z powrotem planuję wracać rowerem może byłby ktoś chętny się dołączyćSmile
Kiedyś też tak planowałem... ale byłem tak wykończony po wyścigu że zadzwoniłem żeby po mnie przyjechali Smile
Jak się do nikogo nie podepnę to jadę pociągiem o 8:30 i też planuję wrócić rowerem. W razie czego będę na pkp ok 8:10 Smile Niestety uchwytu nie mam.
BARTEK, PEWNIE WYBRAŁEŚ B.DŁUGI DYSTANS...
NA BANK BĘDĘ JECHAŁA POCIĄGIEM, WIĘC MOŻE UDA SIĘ SPOTKAĆSmile
POZDRAWIAM
Jadę pociągiem o 8:30 i wracam rowerem Smile
Heloł, miałem jechac z Wami pociągiem ale trafiła mi się podwózka wiec nie czekajcie na mnie na pekapie, miłego wieczorka wszystkim i do jutra :mrgreen: