Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gdzie kupić kask/spodenki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy gdzieś w pobliżu politechniki jest jakiś sklep rowerowy w którym da radę zakupić kask i ewentualnie spodenki (te takie z tym miekkim czyms pod tylek Big Grin)? Mam zamiar się wybrać w piątek po zajęciach i kupić przynajmniej kask, zeby mieć na niedzielę na wycieczkę do nałęczowa Tongue

Mam nadzieję, że uda się wyrobić z kaskiem i spodenkami do 200zł :roll:
jakby była promocja w Lidlu, to byś kupił i kask i spodenki i koszulkę i wciąż by Ci zostało na wizytę u lekarza w celu uzyskania opinii oraz na ubezpieczenie od NNW na tę paradę Smile

zajrzyj do działu "Sprzedam" na forum, jakieś spodenki powinieneś tam chyba znaleźć.

a w pobliżu Politechniki masz:
- BikeBoys na Glinianej
- Cyklo na Wigilijnej
- Toro na Zana
WombaTHTS, miesykasy w akademikach PL????

ja mam szorty z lidla do sprzedania
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3666
Na Zana jest Rojax i Inter Ski? (niebieski budynek między Media i l'Eclerc).
Kask + spodenki = 200PLN? Ciężka sprawa.

Sprawdzałeś spodenki w lumpexach? Od razu polecam spodnie z szelkami.
Spodenki z wkładką zwane pampersem.
Inter Ski jest. Rojax bodajże się zwiną
gello1 napisał(a):WombaTHTS, miesykasy w akademikach PL????
Nie, na czechowie ;P

gello1 napisał(a):ja mam szorty z lidla do sprzedania
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3666
Nie wiem czy najmniejszy rozmiar bedzie dobry na mnie, przez zime troche "urosłem" w przeróżnych kierunkach i zazwyczaj ubrania kupuje L lub XL nawet ;p


Rojaxa na zana juz nie ma, jakis bank jest w ich miejscu, co do inter ski to bylem tam jak dziewczynie szukalismy roweru, nie widzialem tam za specjalnie duzego wyboru.
z taką kasą w sklepach rowerowych ciężko kask i spodenki,
tak jak napisał Mindex takie rzeczy to tylko w Lidlu, tam były całkiem ok kaski po 50zł

PS> sprawdzę w domu bo możliwe że właśnie mam jeden extra kask z Lidla biały (nówka nie używany)
WombaTHTS napisał(a):Nie wiem czy najmniejszy rozmiar bedzie dobry na mnie, przez zime troche "urosłem" w przeróżnych kierunkach i zazwyczaj ubrania kupuje L lub XL nawet ;p

ale te szorty maja zawyżoną rozmiarówkę. Bardziej to jest rozmiar pomiędzy La XL
ja mam w pasie 80cm i są za duże. I to bez rozciągania.
gello1 napisał(a):ale te szorty maja zawyżoną rozmiarówkę. Bardziej to jest rozmiar pomiędzy La XL ja mam w pasie 80cm i są za duże. I to bez rozciągania.

Duzo za duże są? ja mam w pasie około 98cm. Jeszcze mi powiedz gdzie, jak i kiedy sie moglibysmy sie zobaczyć aby ewentualnie ubić interes.

Mi najbardziej pasuje jutro jakoś kolo 15 (okolice polibudy) lub sobota po 16, okolice czechowa, centrum, lsmTongue
kurcze akurat mi nie psuje przed weekendem. Ale jak masz w pasie tyle ile mówisz to będą ok.
Stron: 1 2