Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Prośba o weryfikację mapy scieżek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 43731&z=15

Dawno do niej nie zaglądałem, przydało by się trochę "remontu".
Ścieżkę na Związkowej dorysowałem, nad zalewem jeszcze jej nie widziałem z braku czasu (dorysowałem na czuja Zajazd-Cienista).
Co z "nową" Krańcową, jest już pełne oznakowanie? Pociągnęli dalej przez sk. z Kunickiego?
Gdzie jeszcze dobudowane?
Może macie jakieś sensowne zdjęcia? (na PW). Przydał by się np. Bike Park.
Jest jeszcze bardzo krótki odcinek ścieżki przy wyremontowanym odcinku ul. Poniatowskiego (jadąc od Racławickich w kierunku mostu po prawej stronie).

maYkel

Jest kawałek ścieżki wzdłuż chodnika przecinającego dwie bieżnie w okolicach ulicy Poturzyńskiej. Dwieście metrów ścieżki w środku osiedla, nie wiem po jaką cholerę ale jest. :-P
ul. Granitowa od JPII do krzyżówki z Agatową i w górę Agatowej, do połączenia z tą już istniejącą brakuje kilkudziesięciu metrów. Jako przedłużenie Agatowej na zachód jest też jeszcze ok. 100 m ddr, ale nie wiem jak się ta ulica zwie.
kenubi napisał(a):nad zalewem jeszcze jej nie widziałem

Rysuj do samego mostu na Cienistej.
darist napisał(a):
kenubi napisał(a):nad zalewem jeszcze jej nie widziałem

Rysuj do samego mostu na Cienistej.
Kurka, było narysowane. Coś nie zatwierdziło zmian.

Resztę obejrzę bo oprócz Poniatowskiego nie bardzo wiem jak to narysować. Takie po 100m to chyba sobie daruję, często to tylko czerwona kostka bez znaków. Czyli większych zmian nie widać.

maYkel

Ta o której pisałem ma oznakowanie pionowe i poziome! :lol:
Brakuje mi na mapce DDR przy ul. Roztocze.
W specjalnej strefie ekonomicznej na Felinie jest cała masa DDR.
tomo napisał(a):W specjalnej strefie ekonomicznej na Felinie jest cała masa DDR.
tzn.? Coś konkretniej? jakaś ulica. Między budynkami?

@playDEAD, ok, sprawdzę Roztocze ..tylko jakoś ostatnio coś się stało z moja formą, flak totalny, kobity na szpilkach mnie biorą (niemal dosłownie) Sad
Stron: 1 2