Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kocur
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najsampierw myślałem, że to ostre koło. Ale po przyjrzeniu się.. zazdroszczę tych kilku przełożeń Wink
A gdzie tanio można dostać taką tylną piastę? Na tych stronach, co znalazłem w necie, to chyba jej nie kupiłeś? To byłaby połowa ceny roweru Wink
Jest jeden gość na Alledrogo, który sprzedaje takie wynalazki. Nie wiem za ile ty widziałeś takie piasty, ale jest to zdecydowanie wydatek trzycyfrowy.
Bardzo fajnie wyszedł. Ciekawy patent z tą piastą ,ale ciężka strasznie ona jest.
Widze ,że ładnie zawinąłeś owijkę z prawej strony śmiesznie wyszła taka krótka przez ten grip z biegami ,ale chyba nie wpływa to na wygodę ?
mi się rower podoba z wyglądu. podoba mi się też nazwa (kocur). i nie mówię tego dlatego, że Grzesiek jest adminem Wink
Jeśli chodzi o owijkę to rzeczywiście z prawej strony wygląda kiepsko, bo chwyt jest krótki, ale nie sprawia to dyskomfortu, kierowniczka dobrze się prowadzi Wink

Dziś doszedłem do wniosku, że trochę za twarda skrzynia biegów i przydałby się jakiś mniejszy blat, żeby w mieście wykorzystywać wszystkie biegi, bo w większości przypadków kończy się na trójce, a 5 to już zdecydowanie nie na zabudowany, przydaje się tylko powyżej 50km/h Big Grin Z drugiej strony nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, trzeba ostro dydłać Big Grin
Piękny rower, szkoda że nikt takich taśmowo nie produkuje w podobnej cenie, znalazło by się pewnie wielu chętnych.
Stron: 1 2