Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.06.2011, godz. 18.00, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Co prawda na piątek niektóre prognozy przewidują mozliwe, niewielkie opady, ale nie boimy się i jedziemy :-D
Ponieważ były sugestie, że może tym razem na północ to pojedziemy na północ. Dużo terenu. Dystans od miejsca ustawki ok.34km. Powrót ul. Dożynkową. Na wszelki wypadek wziąć lampki bo może wreszcie uda nam się pojechać tempem pielgrzymkowym :lol:
Można dołączyć na ul. Bursaki przy WySPie ok 18.15
To nie lepiej się ustawić od razu na Związkowej?
mariox napisał(a):To nie lepiej się ustawić od razu na Związkowej?

Myślałem o tym, ale moze zostańmy już przy tym moście. Zawsze to wspólnie przejedziemy sobie przez kawałek miasta, a jest tu ścieżka rowerowa. A może ktoś nie wie jak dojechać na Związkową ;-)

(Mariusz, przepraszam coś mi się nie tak kliknęło i zacząłem edytować Twojego posta :-D )
Czas się w końcu wybrać w tym roku z wami - wstępnie jadę - most mi jak najbardziej pasuje.
ja też się piszę. Trzeba trenować przed pielgrzymką.
bede i ja .na ktorym moscie !!!!!!!!!!!!!????????????
to jest ten most gdzie przecina ścieżkę rowerową...w pobliżu dworka Grafa o raz obok ulicy turystycznej
Dzejo napisał(a):na ktorym moscie !!!!!!!!!!!!!????????????

Zerknij do tego tematu:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366
Znajdziesz mapki z zaznaczonymi najczęstszymi miejscami ustawek.
W przypadku tej ustawki na mapce znajdziesz Dworek Grafa a po drugiej stronie ronda bez problemu stary most na Bystrzycy.

P.S.
Jurek może by zrobić aktualizację tych mapek i miejsc.
Bo jest tam:
Ustawka Nr 2 - ścieżka przy Grafie
Ustawka Nr 5 - przy Grafie
A teraz jeszcze robisz na starym moście (można rzec... też przy Grafie) :-P
Chyba najlepiej byłoby nawet zastąpić te dwie wymienione starym mostem bo jest najwięcej miejsca i nie przeszkadza w ruchu innym.

Edycja:
Jurek pewnie będzie wiedział co zrobić z tym postem i załącznikiem :-D
Zawsze to wspólnie przejedziemy sobie przez kawałek miasta, a jest tu ścieżka rowerowa.

Akurat w tym czasie będę przemierzała ten kawałek miasta. To może uda mi się do Was dołączyć choćby na chwilę, jeżeli można? ;-)
FITfreak napisał(a):(...)

Akurat w tym czasie będę przemierzała ten kawałek miasta. To może uda mi się do Was dołączyć choćby na chwilę, jeżeli można? ;-)

Mozna nawet na dłuższą chwilę :-D
Stron: 1 2 3 4