Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sram 5.0 (tył) + Sram 3.0 (Gripshift)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuje budżetowe przejście na srama w swoim rowerze.
W ręce wpadł mi taki zestaw, tylko opini na temat tego połączenia jak na lekarstwo.

http://allegro.pl/zestaw-sram-przerzutk ... 25618.html

Z góry za cenne informacje jestem wdzięczny
PozdrawiamSmile
Moim zdaniem nie ma co kombinować, za podobne pieniądze dostaniesz sprawdzone shimano pokroju acery.
Moim zdaniem jest co kombinować, bo ten zestaw jest raczej lepszy od Acery. Fakt, że te gripshifty mogą nie być najwyższej klasy (przydałoby się co najmniej x-5), ale przerzutka X-5, od Acery to co najmniej dwie klasy wyżej.
Zawsze ktoś wyskoczy z shimano Smile
W sumie to za takie pieniądze to myślę, że to zamówie, bo chce po prostu zobaczyć jak to się jeździ ze sramem, szczególnie ciekawi mnie ten system ESP 1:1, który z tego co czytalem na wielu forach, jest bardzo szybki i precyzyjny.
No a plusem dla srama jeszcze jest to, że nie obija się tak o ramę, przynajmniej wnioskowalem tak z filmików z youtube.
Campino napisał(a):system ESP 1:1, który z tego co czytalem na wielu forach, jest bardzo szybki i precyzyjny.
Campino napisał(a):nie obija się tak o ramę
Wszystko prawda, będziesz zadowolony Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Czyli wątpliwości rozwiane zostały. Pozostało mi zamówić i cieszyć się z jazdy Smile
Pozdro
W 2 rowerze który przejechał wiele tys. km. mam podobny zestaw.
Gripy 4.0
Przerzutka 5.0

Jedną przerzutkę "skasowałem" - jedna część wózka pękła - plastik - girlon, ale dało się i tak dalej jeździć po małych kombinacjach.

W gripach guma się mocno wyślizgała co utrudnia zmiany biegów, a po za tym działają dalej bez problemu.