Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.06.2011, godz. 18.00, lkj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ostatnio trochę zaniedbany kierunek - rezerwat Wierzchowiska. Może być kawałek pola :-D
Dystans ok 40km, powrót przez Świdnik (lasem wzdłuż torów), w Lublinie wyjedziemy koło Makro. Tak dla zasady weźmy lampki.
Jeżeli nic niespodziewanego nie wyskoczy, to będę.
Wrzucisz orientacyjną mapkę? Może nie będę dojeżdżał ze Świdnika do LKJ tylko spotkamy się po drodze...

Dla niezorientowanych dlaczego warto pchać się w te okolice:
http://www.starostwo.swidnik.pl/infobiz ... =1&aid=140
Petrus napisał(a):Wrzucisz orientacyjną mapkę? Może nie będę dojeżdżał ze Świdnika do LKJ tylko spotkamy się po drodze...

(...)

Hmmm, raczej trudno :-? Bo jak pisałem, może wystąpić pole :-D itp. Tak praktycznie jak dojedziesz do lkj zrobisz taką samą trasę jak pozostali bo bedziemy musieli ze Świdnika wrócić do Lublina. Takie raczej pewne ;-) punkty przez które będziemy przejeżdżać to Dominów i Wilczopole Kolonia. Ale to rozległy teren.
No i wykrakałem. Kicha, nie będzie mnie.
Ja się melduję że będę Big Grin
Smile a ja sobie wymóżdżyłam że 7 jest dziś Big Grin podjeżdżam pod LKJ a tu pustki...myślę sobie..hmmm pewnie pomyliłam godzinę albo LKJ z Lukoilem Big Grin a tu surprise Big Grin

Jeśli jutro ogarnę rzeczywistość prawidłowo to będę Smile pozdrawiam
Wanda napisał(a):Smile a ja sobie wymóżdżyłam że 7 jest dziś Big Grin podjeżdżam pod LKJ a tu pustki...myślę sobie..hmmm pewnie pomyliłam godzinę albo LKJ z Lukoilem Big Grin a tu surprise Big Grin

Jeśli jutro ogarnę rzeczywistość prawidłowo to będę Smile pozdrawiam

No to już jesteś drugą osobą, która dzisiaj chciała się ustawić, ale przezornie najpierw zadzwoniła do mnie.
No to ogarniaj rzeczywistość :-D
moze i mi sie wkoncu uda!!!!!!!!!!!!
Jako odpowiedź na Twoją Jurku zachętę wyrażoną ostatnio w Wąwolnicy, przyjeżdżam z żoną ;-) Ale jak nas zostawicie w lesie, to prawdopodobnie pożrą nas lisy :-?
Stron: 1 2 3 4